Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valaki 30 évesen szűz (nő)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 14:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
61%
manapság már elég furcsa de értékelném h 30as szűz csajszit kapnák.
2011. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Úgymond önszántából szűz (tehát lett volna rá alkalom) vagy így hozta az élet.. ? nem mindegy
2011. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Így hozta az élet. Amúgy nem rólam van szó.
2011. márc. 6. 14:25
 4/36 anonim ***** válasza:
20%

Félénk/Gyerekkori trauma/Vallási-Egészségügyi okok


Ezeket tudom felhozni, nem gáz ha nem érzed annak.

Én 18 vagyok és szintén szűz, szívesen beszélgetnék veled utána meg felfedezhetnénk egymást :)

18/F

2011. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%

Nem találta még meg az igazit,és nem akart szajha lenni.

Többre becsüli önmagát,minthogy tucatnyi férfivel tapasztalatokat gyűjtsön.

35/F

2011. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

Még nem találkozott azzal, akivel érdemes lett volna szexelnie. Az semmivel sem jobb, ha csak azért teszi meg valakivel, hogy elveszítse a szüzességét.

Én szurkolni szoktam nekik, hogy találjanak magukhoz való párt. :)

2011. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
39%

azt, h biztos nagyon szigorú szülei voltak, akik sehova nem engedték...ő pedig nem volt erős akaratú személy, és beletörődött...talán vallásosság is benne volt, sokat mondták neki, h ez bűn, az bűn, meg akart felelni az elvárásoknak...később, mikor meg már lett volna lehetősége szórakozni, kihalt belőle az érdeklődés, és mivel nem volt már senki, aki hívja, nem tudott kitörni.

talán félt is az emberektől, mert előbbiek miatt kiközösítették - ilyesmire tudok gondolni.

sztem nem gáz, csak tudom, h rossz így élni, így voltam 18 éves koromig(akk elegem lett, kitörtem, volt 1 féktelen évem 9 pasival)...aztán kiüresedtem, és most 20 évesen folytatom az otthonülős szentéletet.

2011. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
26%

Vagy ronda,

vagy vallásos,

vagy antiszociális,

vagy egyszerűen béna.

2011. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

Az előző válaszadó meg "elmebeteg".


Ha elvből ilyen, akkor azt gondolnám, hogy egy rendes, normális, jellemes nő. Drukkolnék neki, hogy egy hasonló normális pasit találjon.

2011. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%

azt nemhinném, hogy annyira ronda lenne, mert szoktam látni férfiakat olyan nőkkel, akikhez az életben bottal se nyúlnék annyira ronda, még is van pasija.

Szerintem inkább nem jár sehova, és így nincs esélye hogy találjon valakit.

2011. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!