Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? =' ( ( (

Mit tegyek? =' ( ( (

Figyelt kérdés

A barátnőm anyukája megfog halni, nem sokat jósoltak neki,kb pár napot,de nem akarom,hogy intézetbe kerüljön és ő se akarja,de senki nincs, nem tudjuk,hogy ki legyen a gyámja,apám befogadná,de a körülmények nem a legjobbak, olyan értelemben,hogy nagyon kicsi a ház és hát hármunknak igen csak kényelmetlen lenne...sehogy nem jó...már nem tudom,hogy mi legyen=(

Gondoltunk arra is a bnőmmel,h van ez a felnőtté nyilvánítás,vagy micsoda,de azt mondták,hogy csak akkor lehet,ha férjhez megy...:/

Mit tehetnénk még??!='(

16/L


2011. márc. 2. 17:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hu hát köszönöm a válaszokat,de fater tart a felelősségtől ugye,de ha ugye kijönnek a gyámügyiek,akkor ezek sajnos mindenbe belekötnek és ettől tartok én is a legjobban,hogy mi lesz,ha vmi nem felel meg nekik,akkor képesek és engem is elvisznek?:S

Fater pedig nagyon is segítene,de annyira nehéz ez így...=(

2011. márc. 2. 18:14
 12/19 anonim ***** válasza:

Nehéz sors :(

Fogadjátok be és tartsatok össze!

2011. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

édes istenem mik nem történnek..:(

tényleg fogadd be, a szeretet és a társaság mindennél fontosabb..Ilyenkor hatalmas támaszrra és támogatásra van szüksége neki, nem a hely lesz majd a lényeg. Én szó nélkül befogadnám a barátomat...

szegény...=(

2011. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem fognak téged is elvinni, ettől ne félj.

De ténmyleg ne hagyjátok, hgoy odakerüljön szegény.

2011. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A nevelőszülőséghez előírás x (nem tudom pontosan mennyi) négyzetméternyi saját szoba a nevelt számára. Szóval hivatalosan nem fog menni. Esetleg ha tényleg ti költöznétek hozzájuk...
2011. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Lehetséges az,h hozzájuk költözzünk?De nem tudom,h ez hogyan lehetne kivételezhető,mivel faternak munkahelye van,de mivel nem jó a kocsi hosszú távra sajnos,így onnan ide nem tudna bejárni és a kocsi az nagyon lényeges,szóval,akárhogy nézem nagyon nehéz ez így,de fater is mondja,h ő se tudja,h legyen,főleg itt a hivatalos dolgok miatt van a legnagyobb probléma:/
2011. márc. 2. 18:21
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha anyukája még tud mozogni, akkor együtt mind a négyen a Tegyeszhez vagy a családvédelemhez (ha az közelebb van). Ha már ágyhoz kötött az édesanya, akkor pedig hívjátok fel telefonon a gyermekvédelmet és kérjétek meg, hogy ők jöjjenek ki (vagy a kórházba, ha ott fekszik az anyuka). Ha még életében nyilatkozatot tesz, hogy az apukád legyen a gyermeke gyámja, akkor nem lesz bonyolult eljárás.
2011. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A probléma az,h nincs eszméletnél az anyukája,szóval nem beszámítható:/

Mikor elvitték a mentősök össze-vissza beszélt,szóval anyukájával nem tudunk sehogy se beszélni...

2011. márc. 2. 18:44
 19/19 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy családba fogadás. Nézz utána a neten, hogy ez mit takar, szerintem megoldás lehet. Nagyon sajnálom ezt a helyzetet.
2011. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!