Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? =' ( ( (

Mit tegyek? =' ( ( (

Figyelt kérdés

A barátnőm anyukája megfog halni, nem sokat jósoltak neki,kb pár napot,de nem akarom,hogy intézetbe kerüljön és ő se akarja,de senki nincs, nem tudjuk,hogy ki legyen a gyámja,apám befogadná,de a körülmények nem a legjobbak, olyan értelemben,hogy nagyon kicsi a ház és hát hármunknak igen csak kényelmetlen lenne...sehogy nem jó...már nem tudom,hogy mi legyen=(

Gondoltunk arra is a bnőmmel,h van ez a felnőtté nyilvánítás,vagy micsoda,de azt mondták,hogy csak akkor lehet,ha férjhez megy...:/

Mit tehetnénk még??!='(

16/L


2011. márc. 2. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
nem biztos hogy olyan rossz lenne az az intézet. barátokra is lelhetne.
2011. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ha meg tudjátok érte hozni az áldozatot, 100x jobb helye lenne kis házban, mint 1 nevelőintézetben. Gondolom apja már nem él, sem nagyszülők, azért maradt ez a megoldási lehetőség. Segítsétek, ahogy tudjátok.
2011. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azt elkerülni, hogy esetleg nevelőszülőkhöz vagy állami gondoskodásba kerüljön nagyon nem lehet, ha nincs olyan élő rokona aki meg tudná oldani a lány problémáját azzal hogy magához veszi és az ő körülményei is megfelelőek lennének ehhez.

Viszont azt ne felejtsd el hogy rengeteg ember vált felnőtté így, és teljesen normális életet élnek, kiegyensúlyozottak.

A sorsát senki nem kerülheti el, sajnos ezeket a dolgokat nagyon elkerülni nem lehet.

Szerintem a legtöbb, mait tehetsz, hogy ezekben a nehéz hónapokban/években mellette állsz, és akármi történik vele te nem hagyod el mert nagy szüksége lesz rád.

Szerencsére sokat fejlődött a gyermekvédelmi rendszer is, nem olyan elszomorító a helyzet mint pár évtizeddel ezelőtt, biztos vagyok benne hogy át tudja vészelni ezt.

Sok erőt kívánok neki és neked is mert nagy út áll mindkettőtök előtt.

2011. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni,hogy eddig hol lakott a barátnőd(azért kérdezem,hogy ti nem tudtok hozzá költözni)?
2011. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

fogadjátok be... nem a pénz és a hely a legfontosabb szerintem hanem a társaság :)

én bármit megtennék a barátaimért.

2011. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi a baja az anyukájának?
2011. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Fogadjátok be !

Édes Istenem, nagyon sajnálom a barátnődet :(

2011. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

szerintem tökmindegy mi a baja az anyukájának.Semmi közünk nincs hozzá :) jobb lenne inkább a kérdezőnek segíteni: S

Sokkal több választási lehetőségetek nincs...szerintem a legjobb lenne befogadni bármekkora is a hely...azért valahol csak megtudna aludni..vagyis jobb lenne szerintem mint ha elvinnék őt..Legalább téged ismer..

2011. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudok intézetbe ne kerüljön:/ egyik ismerősöm anno odakerült 2 éve és majdnem beleőrült. Hiába volt magyar ott Ő volt a kisebbségi volt rá példa hogy nemegyszer megverték mert nem tetszett nekik hogy magyar. Bocsi az offért de nekem ez jut eszembe az intézetről:S Próbáljátok meg befogadni valahogy:)
2011. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
akkor visszavonom az első válaszomat :)
2011. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!