Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is lakunk. Az utóbbi fél évben megromlott a kapcsolatunk, ő egyre távolságtartóbb velem. 2 hete kibukott az egész dolog, hogy szerinte én idegbeteg vagyok (sajnos tényleg sokszor felkapom a vizet, viszont ez azért van, mert ő meg lesz*r, bármit kérdezek, csak a gépet bámulja és vállvonogatással válaszol, vagy pedig elintézi annyival, hogy "nem tudom"...). Azt mondta, hogy ő már sajnos nem szeret, de megadja nekem az esélyt, hogy változzak, és próbáljuk rendbe hozni a dolgokat. Aztán este megint amikor hazajött, rögtön nemtörődöm volt, aztán amikor megöleltem, akkor elhúzta magát és nem viszonozta. Azt mondta nem esik neki jól engem megölelni. Aztán a végén megkaptam (most reggel is), hogy az lenne a legjobb, ha hazaköltöznék, mindenki jól járna vele. Csak most jönnek a gondok:

1: most nincs fűtés a szobámban a szüleimnél, nem is lehetne megoldani

2: nem ezt beszéltük meg

3: örültem, hogy el tudtam hozzá költözni, ő akarta annyira, most meg kidob csak úgy?

Ti mit tennétek? Én nagyon szeretem, szeretném helyrehozni a dolgokat. Kezdtem azt érezni, hogy van mellettem valaki más is, de azt mondta, hogy nincs, de ha nagyon szeretném akkor lesz. Nem tudom mit tegyek, nem akarok visszaköltözni a szüleimhez. És úgy érzem nélküle se tudnék élni. :(


2011. márc. 1. 11:03
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mire fel írsz ilyeneket, normális vagy? K*rvára nem olyan egyszerű a helyzet, mint amennyire te gondolod! Ismeretlen embereknek szerintem nem illik ilyeneket írni, főleg úgy, ha segítséget, tanácsot várnak tőled!! Nem azt kértem, hogy szánalmasnak tarts és b*szogassál. Szóval lehet innen elhúzni, tartsd meg magadnak az ilyen véleményt, főleg, hogy nem ismersz!!
2011. márc. 1. 11:51
 22/37 anonim ***** válasza:
53%
vagy: Maradj a pároddal, amig el nem végzed a sulit és el nem kezdesz dolgozni és amikor már anyagilag egyenesbe jössz,mehetsz albérletbe lányokkal, vagy más pasival és nem leszel kiszolgáltatott, mert az derul ki az irásodbol h ki vagy szolgáltatva anyagilag is ennek a pasinak!!a barátnőm ugyanezt csinálja!!szerinted boldog? k*rvára nem!!!!!!!!!
2011. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
69%
Válaszoltam már én is a kérdésre (2. válaszoló voltam). Bár kívülállóként az a véleményem, hogy ennek vége, és távozz még most emelt fővel. Tudom azonban, hogy ha szerelmes vagy, akkor nem olyan könnyű elhagyni valakit. Hát gondold át, hogy szereted-e annyira, hogy a mélyből fel tudod emelni a kapcsolatotokat. ha igen, akkor ülj le vele beszélni és próbálj változtatni a hisztijeiden, kirohanásaidon. van ismerősöm akik hasonló helyzetben vannak. A fiú nehezen viselte a folyamatos értelmetlen hisztit. Persze a lány így adta ki a dühét, neki nem volt értelmetlen. Aztán egy napon a fiú elküldte hasonló körülmények között a lányt, ahogy téged a párod elküldött. A lány szerelmes volt. Igenis megalázkodott a pasi előtt, mert úgy gondolta, hogy ha valóban szerette akkor ez az érzés nem múlik el csak úgy. Igen sikerült a lánynak megváltozni. Nem nagyon vannak már hisztik, ha vannak akkor jön az a fajta közömbösség amiről te írsz. A lány azóta valamennyi feszültségét rám borítja. Időnként kezdem érezni, hogy igaza volt a srácnak, de kárpótol, ha boldognak látom őket. Szóval gondold meg.
2011. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! És egyébként náluk a srác most hogy viszonyul a dolgokhoz? Szerette még a lányt, mikor azt mondta, hogy vége? Mennyi idő kellett, mire helyrejöttek a dolgaik?

Az a baj, hogy annyira szeretem, hogy nem tudom felfogni, hogy vége lehet. Mindenkiben őt keresném... :(

2011. márc. 1. 12:03
 25/37 anonim ***** válasza:
77%
Hú a lány nagyon messzire ment. Ő egyenesen nem foglalkozott a dolgokkal. Szentül hitte, hogy ha szerette valaha akkor nem itt és ezért szeretett ki belőle. csak azzal foglalkozott, hogy sokat beszéljenek a problémákról, és hogy ne legyen ideges semmiért. Ők azóta jól vannak, előfordulnak viták, de abban a pillanatban ahogy ezek elkezdenek sokasodni jön a mosoly menetes időszak, és akkor tudja a lány is, hogy már sok volt belőle.
2011. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Nálunk is ugyanebből fakadt minden. Besokallt. Most már ezért szar le, nem foglalkozik velem, inkább csak gépezik. Addig jó volt minden (kb. 1-1,5 hétig), míg nem voltam ideges, de most megint kezdődik, szerinte idegbeteg vagyok, nem lesz ez soha jó, már most sem az, ezért hétvégén lesz időm összecuccolni...hát én meg már csak azért is megmutatom, hogy tudok úgy is élni, hogy nem húzom fel magam mindenen. Csak elég nehéz úgy fapofával végignézni a dolgokat, meg szinte eltűrni olyan dolgokat is, amit nem kellene, vagy más nem tudna, hogy közbe szereted a másikat...de ha valaha vissza is akarom kapni, és azt akarom, hogy olyan legyen minden, mint a kapcsolatunk elején, akkor tényleg abba kell hagynom ezeket a dolgokat. Meg persze neki is kellene változnia, hogy ne nézzen levegőnek...
2011. márc. 1. 12:29
 27/37 anonim ***** válasza:
77%
Nem telesen értelek, de ha a küzdelem mellett döntöttél, akkor amíg ő gépezik dobj össze valami fincsi kaját és mosolyogva hívd enni. Amíg a kaja elkészül van időd simán lenyugodni és erőt meríteni.
2011. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a főzést...de akármit csinálok, sose jó, mert neki nem kell nehéz kaja estére, meg rohadt finnyás...tegnap pont ezért csináltam palacsintát, mire hazajött, de nem is evett belőle. Sose dicsérte meg eddig amit főztem, pedig nem főzök rosszul, mert vendéglátást tanulok fősulin, ahol főzünk is...meg amúgy se főzök rosszul, ezt tudom, és nem nagyképűségből. Tudom, hogy érthetetlen, amit csinálok, sokszor már nekem is eszembe jut, hogy az lenne a legjobb, ha vége lenne, de akkor eszembe jut, hogy ha már jócskán hozzájárultam, hogy megromoljon a kapcsolatunk, akkor meg is próbálom helyretenni. Nem adom fel könnyen, küzdő típus vagyok. Meg makacs is nagyon (kos a csillagjegyem, sajnos igaz rám...).
2011. márc. 1. 12:49
 29/37 A kérdező kommentje:
Egyébként sajnos nem tud a géptől elszakadni könnyen, mert ez a munkája, sokszor otthon is kell dolgoznia. De nem is baj, csak amikor azt mondja, hogy most nem ér rá, meg dolga van, aztán odanézek és facebook-ozik, meg msnezik a haverjával, akkor akadok ki...de szerintem jogosan, csak néha túlzásba viszem a pattogást és zsörtölődést. :(
2011. márc. 1. 12:51
 30/37 anonim ***** válasza:
76%
Szegény csaj. A legfontosabb szerintem h kiderítsd h szeret-e még. Ha igen, mennyire? Mert ha semennyire....akkor vége, cuccolj és menj. Hidd el, h annál jobban nem fogsz neki kelleni minél jobban "rátapadsz". Leülnék vele normálisan megbeszélni h most mi van. Szeret-e még, vagy mit szeretne. Ha azt mondja nem szeret, fogadd el és költözz haza emelt fővel vagy ahova tudsz. Ha szeret ugyis keresni fog, ha nem, akkor meg úgyis tök értelmetlen az egész. És minél jobban erőlteted ,annál jobban nem fog működni hidd el. Sok sikert. Az élet még előtted áll. Ne keseredj el végérvényesen.
2011. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!