Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is lakunk. Az utóbbi fél évben megromlott a kapcsolatunk, ő egyre távolságtartóbb velem. 2 hete kibukott az egész dolog, hogy szerinte én idegbeteg vagyok (sajnos tényleg sokszor felkapom a vizet, viszont ez azért van, mert ő meg lesz*r, bármit kérdezek, csak a gépet bámulja és vállvonogatással válaszol, vagy pedig elintézi annyival, hogy "nem tudom"...). Azt mondta, hogy ő már sajnos nem szeret, de megadja nekem az esélyt, hogy változzak, és próbáljuk rendbe hozni a dolgokat. Aztán este megint amikor hazajött, rögtön nemtörődöm volt, aztán amikor megöleltem, akkor elhúzta magát és nem viszonozta. Azt mondta nem esik neki jól engem megölelni. Aztán a végén megkaptam (most reggel is), hogy az lenne a legjobb, ha hazaköltöznék, mindenki jól járna vele. Csak most jönnek a gondok:

1: most nincs fűtés a szobámban a szüleimnél, nem is lehetne megoldani

2: nem ezt beszéltük meg

3: örültem, hogy el tudtam hozzá költözni, ő akarta annyira, most meg kidob csak úgy?

Ti mit tennétek? Én nagyon szeretem, szeretném helyrehozni a dolgokat. Kezdtem azt érezni, hogy van mellettem valaki más is, de azt mondta, hogy nincs, de ha nagyon szeretném akkor lesz. Nem tudom mit tegyek, nem akarok visszaköltözni a szüleimhez. És úgy érzem nélküle se tudnék élni. :(


2011. márc. 1. 11:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Totál megaláz ez a pasi, nem tűnt fel? Én nem gondolkodnék a dolgon, hanem cuccolnék. Ha nem a szülőkhöz, akkor albérletbe.
2011. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Pedig ott már párkapcsolati alapon sok lehetőséged nincs. Te hiába szereted, ha ő ezt nem érzi. Szerintem csomagolj és menj. :(
2011. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy semmmi önbecsülésed nincs.

Ide figyelj!Ha a párom azt mondaná, hogy már nem szeret én magam szednéma sátorfámat onnan!!

Átemenetileg nehéz lenne, de hosszútávon jobb.

Mit kezdjek azzal, hogy már nem szeret?reménykedjek abban, hogy még szeretni fog?

Túl rövid az életünk itt a földön, hogy olyan emberekre pocsékoljuk el az időnket, akik nem szeretnek.(Más lenne a helyzet, ha ő is azon igyekezne, hogy rendbetegye a kapcsolatotokat-de ennek nyoma sincs)

Furcsa számomra az, hogy ezzel az emberrel esetleg később családot akarnál alapítani.Elhiszem, hogy nehéz elfogadni,ha valaki már nem szeret, de megvan az esélyed, hogy másvalakit találjál, akik tényleg minden porcikáddal, jo és rossz tulajdonságaiddal egyaránt SZERET!!

2011. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos az albérlettel az a probléma, hogy én még ebben a félévben tanulok, most végzek a fősulival, azután szeretnék dolgozni, most nem is tudnék, mert gyakorlati félévem van. De nem lesz sajnos valami jól fizető, egyáltalán ha találok vele valami munkát. :( Úgy terveztük, hogy ha 100-150 ezret is keresek, akkor veszünk fel hitelt, veszünk egy házat, és akkor az én keresetem menne a hitelre, az övéből meg ugyanúgy élnénk, mint eddig (ő jól keres nagyon...). Természetesen közös kassza lenne. Meg nyárra terveztük az eljegyzést, jövő nyárra pedig az esküvőt. De hát így nem lesz belőle semmi úgy néz ki. :(
2011. márc. 1. 11:14
 5/37 anonim ***** válasza:
83%

ESKÜVŐ?! IDE???

Tudom, hogy nehéz, de LÉPJ LE!

2011. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
www.visszaszerzemaszerelmem.hu oldalt nézd meg!
2011. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%
Veszünk fel hitelt... hát ilyen körülmények között bárhogy alakul a kapcsolat, te aztán semmilyen hitelt ne vegyél fel, mert biztos hogy rossz vége lesz a későbbiekben :(
2011. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

* ő már sajnos nem szeret, de megadja nekem az esélyt, hogy változzak


Én ennél a mondatnál rúgtam volna ki páros lábbal, mielőtt ő teszi meg.

1. Én nem akarok olyan pasival élni, aki nem szeret. Megérdemlem, hogy szeressenek.

2. Miért kéne megváltozni? A szeretet pont arról szól, hogy 100%-ban olyannak fogadjuk el és olyannak szeretjük a másikat, amilyen.


Lehet, hogy úgy érzed, hogy nem tudsz élni nélküle, de vele sem tudsz, mert ő nem akar veled élni. Ez világos, csak te nem veszed észre. Sok választásod nincs, vagy magadtól költözöl el, vagy ő fog kirúgni, és kényszerből költözöl el.


Nagyon sajnálom, de ez az igazság (az alapján, amit írtál).

2011. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
A hitelt természetesen nem én venném fel, hanem ő. Csak kell hozzá az én fizetésem is, mert 1 fizetésre nem mernénk bevállalni, ki tudja hogy alakulna. Szóval ha akkor mennénk szét, amikor már lenne hitel, akkor ő fizetné tovább, és nem én.
2011. márc. 1. 11:20
 10/37 anonim ***** válasza:
77%

*www.visszaszerzemaszerelmem.hu oldalt nézd meg!


Itt is inkább a férfiaknak szóló résszel kezdd, ebből megtudod, mekkora baromság ez is, mint ahogy minden hasonló kiadvány.

2011. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!