Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom 5 év után azárt nem akar elvenni feleségül,

mert nem akarja,hogy ha elválnánk vinném a pénze felét..


2011. febr. 25. 10:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Akkor a gyedre gondoltam..szóval ahhoz is meg kell ugyebár lennie az egy két év mviszonynak.Szóval ezt mindenképpen baba érkezés elott le kell dolgoznom.

Elfogadom hogy mivel kevesebbet keresek, ki leszek szolgáltatva, de iszonyúan szeretem a párom és bízom benne, ha "gáz" lesz akkor sem fog cserbenhagyni..

Nem egy smutzig alak, ráadásul már jopárszor vitt nyaralni meg hasonlók..Nem hinném,h megváltozna,ha kenyértörésre kerülne sor.

2011. febr. 25. 11:48
 22/31 A kérdező kommentje:
Ez a link hasonlít ahhoz amit én írtam ki..megnézem hátha találok valami hasznosat benne
2011. febr. 25. 11:50
 23/31 A kérdező kommentje:

A párom mondta, hogy akár a haztartás vezetéséért is adna pénzt nekem havonta.

Akkor ezt igy elfogadhatom vajon?

2011. febr. 25. 11:53
 24/31 anonim ***** válasza:
47%
bocsi, de én otthagynám. azonnal.
2011. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, nem fogja ott hagyni, a pasinak van penze.
2011. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
nem a pénze érdekel, nem tehetek arról,hogy az egy plusz dolog.
2011. febr. 25. 12:34
 27/31 A kérdező kommentje:
És,hogy bebizonyitsam neki, hogy nem a pénze miatt szeretnék vele házasságot kötni, szerintem bármibe bele fogok menni, mert megbízom benne
2011. febr. 25. 12:35
 28/31 anonim ***** válasza:
51%
juujj... nekem ez a hozzáállás annyira nem tetszik.... én sértőnek érezném...
2011. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
De én igyekszem azt is megérteni, hogy egy válás eldurvulhat, és ha ennyire fél hogy viszem a pénzét, akkor inkább kösse meg.Ha ez neki egy biztosíték, hát legyen.
2011. febr. 25. 13:14
 30/31 anonim ***** válasza:
84%
ezzel nincs baj, Kérdező. csak arra vigyázz, hogy mit ir a szerződésbe. én a te helyedben beírnám, hogy a válás az ő hibája (pl. megcsalt, bizonyíthatóan nem lehet vele együtt élni), vagy ő akar elválni, akkor viszont mások legyenek az arányok, akkor kapj szépen, még 50%-on felül is pénzt. én a te helyedben azt is bele venném, hogy viszont ő sem kaphat te utánad pénzt, vagyont... vagyis, ha x év múlva ő beteg lesz, nem tud ilyen szinten keresni, viszont te véletlenül fogsz tudni, akkor ő is csak az addig általa felhalmozott pénz és a leromlott fizetése alapján kapjon %-ot. És azt is kikötném a helyedben, hogy köteles a házimunkába, a gyereknevelésbe, a gyerekekkel való otthon maradásba (pl. betegség esetén) beszállni (akár úgy, hogy fizet egy nővért, bébiszittert, akár úgy, hogy ő marad otthon). Legyen köteles téged éppúgy ápolni, ellátni, ahogy te is őt, ha komoly és tartósan beteg lenne. és még sorolhatnám...
2011. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!