Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom 5 év után azárt nem akar elvenni feleségül,

mert nem akarja,hogy ha elválnánk vinném a pénze felét..


2011. febr. 25. 10:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Az csak kifogás, erre az esetre találták ki a házassági szerződést. Persze, ha valaki nem bízna bennem, átgondolnám a kapcsolatot és lehet, hogy be is fejezném, de ez csak magánvélemény.
2011. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Otthagynám.
2011. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
94%
"Csupán" ha ennyi az akadálya a dolognak (és téged nem zavar) akkor írjatok házassági szerződést.
2011. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe, h. írjatok házassági szerződést. Persze ha csak ez a gond.
2011. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Ha ez nem csak kifogás, akkor házassági szerződés.

És egy kedves beszélgetés, ahol elmondod, hogy neked, mint nőnek mit jelent a házasság, miért fontos ez a lelkednek, mert nem csak egy papír... és nem a pénz miatt mennél hozzá. Nyilván nem a válásra, hanem az együttlétre tervezel :)

2011. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért a pasit is meg lehet érteni. lehet, hogy volt már egy felesége aki még a zoknijából is kiforgatta a válásnál és azért bizalmatlan. Akármekkora a szerelem, egyszer elmúlhat, persze nem erre tervezünk, de előfordul és jobb elővigyázatosnak lenni. házassági szerződést javasolnék én is. Ha szereted akkor ez nem lehet akadály. Nyilván, ha hozzá akarsz menni, akkor tudod, hogy ő is szeret téged. Ezt valószínű látod a mindennapokban, apróbb jelekből, jó esetben mondja is néha-néha, szóval attól hogy ő fél hogy pofára ejted egy esetleges szakításnál, attól még szeret.
2011. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
nem szenvedek mellette anyagi hiányt, de akkor már akarna házassági szerződést olyat,ha válunk akkor a nagyrész őt illesse.
2011. febr. 25. 10:51
 8/31 A kérdező kommentje:
nem volt még felesége, se m ennyire hosszu kapcsolata
2011. febr. 25. 10:51
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
Iszonyú rosszul esne, hogy ennyire tart engem, hogy elszedném z összes pénzét... neki ez jut eszébe a házasságotokról, a közös életetekről? Szerintem ez sértő, én nem vágynék egy ilyen férfira...
2011. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%
Ertheto. Sokan epp ezert az okert nem nosulnek, mennek ferjhez.
2011. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!