Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen bekepzelt?

Figyelt kérdés
Egyik kozeli rokonom nagyon ki van keszulve es azert gondoltam, hogy felteszem a kerdest, mert nem ertem, hogy felnott ember hogy lehet ilyen. A rokonomeknak par honapja szuletett kisbabajuk, akinek azt a nevet adtak, ami a sogornoje/testvere gyerekenek is a neve. Azert ragaszkodtak ehhez a nevhez, mert ok mar nagyon sok eve probalkoztak es elore eldontottek regen, hogy ezt a nevet szeretnek a gyerekuknek. Viszont a sogornoje azt mondta, hogy soha tobbe nem fog veluk szoba allni, mert egyszeruen csak utanozni akartak oket es csak ezert adtak ezt a nevet. Meg azt is hozzatette, hogy o nem kivancsi a gyerekere. Eloszor ugy voltak vele, hogy csak hirtelen haragbol mondta es nem gondolta komolyan, de azota eltelt jo par honap es tenyleg nem akarja a babat meg megnezni sem. Hozzatennem, hogy a rokonom borzasztoan orult, mikor a testverenek es a sogornojenek gyereke szuletett es erejen felul koltott ra, sokszor elvallalta, amig nem volt sajat gyereke. Ti mit gondoltok errol? Hogy gondolkodhat egy felnott ember igy, mintha o lenne a vilag kozepe es csak az o gyerekenek lehetne azt a nevet adni? Ezzel az erovel 5000 masik emberre is haragudhat, akik ugyanazt a nevet adtak a gyerekuknek, amit o az ovenek. Mit lehetne tenni, hogy helyre alljon a beke? Ti mit tennetek?
2011. febr. 25. 00:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Örüljön az aki megszabadul egy ilyen hibbant éretlen embertől.
2011. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Velünk is hasonló a helyzet. A szüleim az Anna nevet akarták nekem adni, de egy évvel azelőtt/mielőtt születtem/ született meg az unokatestvérem, és ő is az lett. A szüleim mikor anyukám terhes volt, megkérdezték, hogy mit szólnának hozzá hogy én is azt a nevet kapom. Ők nem akarták, ezért én nem Anna lettem, de nekik sikerült ezt megbeszélni:)
2011. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha egy család ilyesmi miatt szétmegy, akkor az soha nem is volt egyben.
2011. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!