Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen bekepzelt?

Figyelt kérdés
Egyik kozeli rokonom nagyon ki van keszulve es azert gondoltam, hogy felteszem a kerdest, mert nem ertem, hogy felnott ember hogy lehet ilyen. A rokonomeknak par honapja szuletett kisbabajuk, akinek azt a nevet adtak, ami a sogornoje/testvere gyerekenek is a neve. Azert ragaszkodtak ehhez a nevhez, mert ok mar nagyon sok eve probalkoztak es elore eldontottek regen, hogy ezt a nevet szeretnek a gyerekuknek. Viszont a sogornoje azt mondta, hogy soha tobbe nem fog veluk szoba allni, mert egyszeruen csak utanozni akartak oket es csak ezert adtak ezt a nevet. Meg azt is hozzatette, hogy o nem kivancsi a gyerekere. Eloszor ugy voltak vele, hogy csak hirtelen haragbol mondta es nem gondolta komolyan, de azota eltelt jo par honap es tenyleg nem akarja a babat meg megnezni sem. Hozzatennem, hogy a rokonom borzasztoan orult, mikor a testverenek es a sogornojenek gyereke szuletett es erejen felul koltott ra, sokszor elvallalta, amig nem volt sajat gyereke. Ti mit gondoltok errol? Hogy gondolkodhat egy felnott ember igy, mintha o lenne a vilag kozepe es csak az o gyerekenek lehetne azt a nevet adni? Ezzel az erovel 5000 masik emberre is haragudhat, akik ugyanazt a nevet adtak a gyerekuknek, amit o az ovenek. Mit lehetne tenni, hogy helyre alljon a beke? Ti mit tennetek?
2011. febr. 25. 00:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
19%
Nem volt szép ugyanazt a nevet adni a gyereknek, hiszen unokatestvérek lesznek, majdnem testvérekként nőnek majd fel egymás mellett! Tesvéreknek sem adják ugyanazt. Ez a gyerekekkel a legnagyobb kicseszés, nem a szülők beszámíthatóságáról tanúskodik. Nem kellett volna!
2011. febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
24%

Mi értelme lenne a neveknek, ha csak Kis Pisták rohangásznának a világban? Kis Pista született 1980.01.02, Kis Pista született 1980.01.03 stb.-re bővülnének idővel? Egyszerű, de nagyszerű!:/ Már le volt foglalva a családban, előtte kellett volna pampogni, hogy ők ezt a nevet hamarabb kinézték maguknak!


Majd megszokják a hülyeséget is, amúgy meg lehet, hogy enélkül sem érdeklődtek volna túlságosan, mert ők egyszerűen ilyenek.

2011. febr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Miert kellett volna mas nevet adni, ha nekik ez tetszett es ok mar 5 eve ezt elhataroztak? Miert kellett volna ezt mas miatt feladniuk? Nem ertem.
2011. febr. 25. 01:22
 4/33 A kérdező kommentje:
Milyen hulyeseget szoknak meg? Latatlanban valakirol megallapitani, hogy hulye, nem kis mereszseg...mindegy, nem veszekedni akarok, hanem megerteni, hogy o miert hiszi azt, hogy rola masoltak es ilyenert hogy tud valaki egy eletre megharagudni.
2011. febr. 25. 01:24
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

én nem keresném egy ilyen tahó társaságát.

nem lenne célom kibékülni vele. egy ilyennel minek?

2011. febr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
31%
A hülye meg a hülyeség két külön dolog! Azért olvass bele a többi mondatomba is...
2011. febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Mert a csalad szetszakadt emiatt. Pedig szerintem piti dolog.
2011. febr. 25. 01:29
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen igazad van. Én nem problémáztam volna rajta. Hol van itt a szeretet meg a tolerancia (a sértődő fél részéről)?
2011. febr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
33%
szerintem választhattak volna más nevet, tök hülyén jön ki ez az egész, hogy ugyanaz a nevük. el sem tudom képzelni, hogy ugyanazt a nevet adjam majd a gyerekemnek amit a tesóm is.
2011. febr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
semmi gáz nincs benne, ha az unokatesóknak ugyanaz a keresztnevük.
2011. febr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!