Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy, úszhattam volna ezt meg?

Hogy, úszhattam volna ezt meg?

Figyelt kérdés
Szomszédom aki elég rendes Anitának hívják.Számíthatok rá ha valami van.Szóval tök beteg,az egész családja már elkapta(ö mondta).Azután hozzá tette,hogy másnap mindenképp át fog jönni.Nekem két gyerekem van nem szeretném elkapni.Direkt mondtam neki inkább várjon míg meggyógyul most van egy hete,hogy 3 éves kislányom abba hagyta az antibiotikum szedését.Másnap átjött és kiöntötte a szívét.Van egy két gondja,még sírt is én meg vígasztaltam.Ez pénteken volt.Ma fél három óta ébren vagyok nyelni is alig tudok úgy fáj a torkom.Miért nem tudom az ilyet kikerülni?Különben nagy dumás vagyok.DE ha valaki ilyen eröszakos mit kell tenni?
2011. febr. 20. 06:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hú,nem semmi!Ùgy segített ki,hogy fogorvoshoz kellett járnom de nem volt kire bízzam akkor 2 éves lányom ö magától ajánlotta fel és nagyon jól érezte magát a lányom nála.Èn minden jó fiú cuccot nekik ajándékozok.
2011. febr. 20. 09:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Zárd be az ajtót.
2011. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki(ha nincs annyi esze),hogy ha beteg ne menjen hozzátok.És fektesd le a szabályokat(elvégre te vagy otthon),hogy mit tudom én reggel 9 és este 7 között jöhet(csak írtam egy időhatárt,de a te döntésed),ha nem beteg átmehet....ennyi
2011. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. febr. 21. 17:20
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!