Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy, úszhattam volna ezt meg?

Hogy, úszhattam volna ezt meg?

Figyelt kérdés
Szomszédom aki elég rendes Anitának hívják.Számíthatok rá ha valami van.Szóval tök beteg,az egész családja már elkapta(ö mondta).Azután hozzá tette,hogy másnap mindenképp át fog jönni.Nekem két gyerekem van nem szeretném elkapni.Direkt mondtam neki inkább várjon míg meggyógyul most van egy hete,hogy 3 éves kislányom abba hagyta az antibiotikum szedését.Másnap átjött és kiöntötte a szívét.Van egy két gondja,még sírt is én meg vígasztaltam.Ez pénteken volt.Ma fél három óta ébren vagyok nyelni is alig tudok úgy fáj a torkom.Miért nem tudom az ilyet kikerülni?Különben nagy dumás vagyok.DE ha valaki ilyen eröszakos mit kell tenni?
2011. febr. 20. 06:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Bezárni az ajtót előtte? Vagy telefonon trécseljetek, mondd meg neki legközelebb.
2011. febr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Ismeros az eseted!

Amikor megis megerkezik es csonget, akkor nem nyitsz ajtot es kozlod Vele, hogy furdesz pl.

Nekem sem tetszett ez a modszer, de nagyon sok hasonlo ember van, mint az Anita, s ezekket csak igy lehet kezelni ugy, hogy megse legyen harag.

2011. febr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen,jó ötlet.Mivel egy lépcsöházban lakunk nehéz betartatni a határokat,nem is szeretném megbántani mert húzott már ki a bajból.
2011. febr. 20. 07:30
 4/14 A kérdező kommentje:

Még annyi,hogy ez nem az elsö eset,hogy elkaptunk tölük valamit.Legutóbb mikor a fiam kapott egy csocsó asztalt mindenképp átakart jönni

(4 gyerekével,akik nagyon jólnevelt,kedves gyerekek)

pedig kisfia lázas volt.Szerinte már jól volt.Utána az én lányom se tudott oviba járni pár napig.

2011. febr. 20. 07:47
 5/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ha vagytok annyira jó barátnők,hogy még a bajból is kisegítitek egymást,akkor ezt kb 2 perces nyugodt beszélgetéssel megtudnátok oldani.Az őszinteség a legjobb megoldás,a bujkálással csak öregbíted a problémádat és nem oldasz meg hosszú távon ezzel semmit.
2011. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyenge vagy, és nem mered másoknak megmondani a véleményed, és sajnos a gyerekeid érdekeit is inkább a háttérbe szorítod, csak hogy ne bánts meg valakit. Az elég durva szülői felelőtlenség, hogy tisztában vagy az illető betegségével, kicsi gyerekeid vannak, de mégsem mered megmondani a neki, hogy most nem alkalmas a látogatás, előbb gyógyuljon meg, mert nem akarod, hogy baja essen a gyerekeidnek. Nem olyan régen halt meg egy gyerek az influenza miatt, az eszem megáll, amikor valaki az alap elővigyázatosságokra sem képes. Telefon. Internet.

Ha a gyerekeiddel történik valami, azért remélem cserébe átmegy majd az említett illető vigasztalni...

2011. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kb.3x mondtam,hogy ne jöjjön.
2011. febr. 20. 08:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én heti háromszor mondom, hogy azon a hétvégén nem rúgok be, aztán mégis.. Szóval a tenni és a mondani közötti különbséget kell megtalálni. Te megmondtad, hogy ne jöjjön, innentől ennek foganatot is kell adni: nem beengedni, ha jön, és elmondani, hogy miért. Aki nem tudja megérteni, hogy a kicsi gyerekeket óvni kell, az egy orbitális barom, és nem kell vele foglalkozni.
2011. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
OKÈ!
2011. febr. 20. 09:02
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Vannak sajnos ilyenek az én "barátnőm" is ilyen,csak Ő durvább akár egy pióca.Reggel fél 9-kor megjelent és fél 4-ig itt ült a nyakamon mert neki akkor kellett menni a bölcsibe a lányáért.És ez minden áldott nap hétfőtől péntekig.Az nem számit hogy van egy most 7 hónapos csecsemőm meg egy 3 éves fiam akit ebéd után haza hozok az oviból és le kéne fektetni.Ő ezt nem nézi neki a lánya alszik a bölcsibe a másé meg mit érdekli.Amikor megszületett a lányom szoptatni nem tudtam rendesen mert ő unatkozik otthon plussz nyár volt megjelent 8-9 felé és este fél 8-ig it ült akkor is mert neki akkor kell füredtni a gyerekét nagyon sokszor látta rajtam hogy már tépem a hajam az idegességtől meg hogy zavarnak de semmi.Már épp azon vagyok hogy kiosztom és ez így megy már második éve.Ja és én nem mehetek fel hozzájuk mert panelba laknak mit csináljanak ott a gyerekek.?Nálam had álljon a ház mert a lánya kitesz 5 fiút had rámoljon nem számít nem otthon csinál kupit.A kislányon a pelenka már a térdéig ér de akkor se veszi le róla mert ő sporol de 10000 jut neki szemöldököt tetováltatni.Gusztustalan egy némber.De sztem észrevette magát mert amikor legutóbb itt volt kiakadtam már fél 2-kor hogy ez nem igaz nem veszi észre magát hogy aludni akarnak a gyerekek.Nem neki mondtam konkrétan hanem akkor jött be épp a szomszédom,de sztem érezhette hogy inkább rá vonatkozik.Te is minél hamarabb jelezd neki hogy nem szereted ha így jár át hozzátok meg minden és ne éljen avval vissza hogy segít mert gondolom ha kérsz kölcsön azt vissza is adod nem ingyen adja hogy te meg köteles legyél kinyalni a seg.ét..
2011. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!