Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket megcsalt a férjük,...

Akiket megcsalt a férjük, azok a nők visszacsalták a férjüket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 07:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
57%

Mert idióták és gyengék és/vagy kapcsolatfüggők, vagy függnek tőle másképp (anyagilag pl.).


De arra még mindig nem válaszoltál, hogy netán tényleg van gyerek, vagy azt csak példaként hoztad fel a többi más házasságot említve?

2011. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Vagy mert szeretik a párjukat!Vagy neked nehéz ezt elhinni?Van igen gyerekem!De nem az miatt vagyok vele.
2011. febr. 14. 10:43
 33/37 anonim ***** válasza:
54%

Hát... biztos én vagyok rosszul összerakva, de:

1. ha szeretek valakit, nem tudok (és nem is akarok) mással lefeküdni!!!

2. szerintem egy kapcsolat nem csak abból áll, hogy szeretek valakit, hanem bízunk egymásban és tiszteljük egymást (nálatok egyik sem igazán van meg, ahogy olvasom)

3. ha megaláznak többször is folyamatosan, utána már nem tudok bízni és szeretni úgy, mint előbb..

De mondom, biztosan én gondolom és érzem rosszul a dolgokat...


Amúgy hogy írhatsz a gyerekedről úgy, hogy az miatt???? Eleve olyan nincs, hogy azmiatt.. erről lehetőség szerint szokj le, mert nem szép, és nyelvtanilag helytelen.. "amiatt" a helyes.. de az "az" elég gáz ebben a mondatban amúgyis...

2011. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem valamit.De gondolom mind ilyen tízen valahány meg húszon valahány évesek válaszolgatnak rá!Akiknek halvány gőze sincs semmiről!Meg aki még nem volt férjénél az minek írogat ide?Ugyse tudja milyen az csak ha megtapasztalja!!!!!
2011. febr. 14. 11:27
 35/37 anonim ***** válasza:
73%

Persze, mindent ki lehet magyarázni.

Amúgy az állításod szerinti tizen-huszonéves házasságot épphogy max hírből ismerő válaszoló, az egy 28 éves házas nő...

2011. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
73%

Én is házas nő vagyok, több, mint 8 éve boldog kapcsolatban.

Amúgy én már követni sem bírom, amit itt írkálsz. Most akkor elváltatok vagy sem? Mert először még szó nem volt válásról, majd írod, hogy elváltatok, de nem a megcsalás miatt, a legújabb pedig, hogy együtt vagytok, de nem a gyerek miatt, hanem mert szereted....? Nem értem. Lehet én vagyok idióta, de szerintem egyértelműbben kellene kifejezni magad!

2011. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem csaltam vissza,de féltékennyé tettem.
2011. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!