Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket megcsalt a férjük,...

Akiket megcsalt a férjük, azok a nők visszacsalták a férjüket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 07:57
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan a megcsalás miatt váltam el tőle ha érdekel ez is közre játszott!Fő szempont ha érdekel más miatt volt ,hogy váltam tőle!
2011. febr. 14. 08:50
 22/37 A kérdező kommentje:
Ha érdekel az anya volt és családja!Azóta békén hagynak mivel az én nevemen van a ház!Megvettem tőle!
2011. febr. 14. 08:51
 23/37 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem érdekel, miért váltatok el. A Te életed, a Te dolgod. Csak jeleztem, hogy nem példaértékű a dolog, mivel így is-úgy is kudarcba fulladt a házasság.
2011. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
86%

Hát továbbra sem győztél meg, hogy ezt kéne csinálnia mindenkinek, és továbbra is úgy gondolom, hogy ez van annyira megalázó - főleg, hogy több nővel is többször is megcsalt -, hogy undorodjak mellett felkelni, és még gyerkőc mellett is megpróbálnék független életet kialakítani a férjtől..

Ugyan csak utalsz rá, de tényleg van gyerek is? Mekkora?

2011. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Másik férfi kellett, hogy nőnek érezhesd magad?.....akkor eleve milyen házasságod volt? ajánlanám Csernus Imrétől a Nő -t
2011. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Utolsó:Az miatt mert megcsalt!
2011. febr. 14. 09:23
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, így kívülállóként könnyű ítélkezni mások felett... Ha voltak érzések az új kapcsolatodban, és ez kellett ahhoz hogy újból működjön a házasságod, akkor jól tetted!
2011. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
23%
talan inkabb ku.....rv...anak kellene beallnod...azert meg fizetnek is,es valoban nonek erezheted magad. sok szerencset.
2011. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
69%
Én 16 év házasság után mikor meg tudtam hogy csal a férjem, rögtön be adtam a válást,és el is váltunk. Azóta mind ketten új kapcsolatban élünk. Nem bírtam volna el viselni hogy rajtam röhögjenek.
2011. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Utolsó nem hinném rajtad röhögtek volna inkább azon aki félre lépett.Amugy Meg ha mindenki kidobná a párját aki megcsalta ,akkor áruljátok el miért bocsált meg mégis olyan sok nő a férjének mikor félre lépett?
2011. febr. 14. 10:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!