Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket megcsalt a férjük,...

Akiket megcsalt a férjük, azok a nők visszacsalták a férjüket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 07:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
-meg is (bocs)
2011. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Azért jön velem ahova csak tud,hogy velem lehessen!Minden megcsalt nőnek ajánlom ezt!Vagy rosszul sül el és ott hagya a férje,vagy helyrejön!De én márt ugy voltam vele akkor ,hogy ez igy nekem nem jó!De örülök megváltozott!Ja és azóta egyfolytábban szexelni akar velem!
2011. febr. 14. 08:31
 13/37 A kérdező kommentje:
A z utolsónak!Talán ha nagyon szeretnéd másképpen vélekednél te is!Megha lenne gyereked!De én ugy voltam vele ha nem változik akkor vége!
2011. febr. 14. 08:33
 14/37 anonim ***** válasza:
90%

Persze, azért követ, hogy ne legyen lehetőséged mással találkozgatni és azért szexel veled állandóan, hogy ne hiányozzon és ne másnál keresd....hát köszönöm, ebből nem kérnék...

Talán már eleve sokat kellett volna együtt eljárni és szexelni, akkor nem történik meg mindez....

2011. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
71%
Ha lenne gyerekem, pláne nem pettingelgetnék meg csókolóznák mással...
2011. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Utolsó.Miért akinek van gyereke nem lehet barátja vagy mi?Nagyon sokan elválnak,és van másik párjuk és?Azt lehagytam mi is elváltunk ugyanis én otthagytam!Csak ő akart visszakapni! Nekem kapcsolatom volt egy másik férfivel többször is talitunk,mellette megnőtt az önbizalmam,végre nőnek érezhetem magamat!
2011. febr. 14. 08:41
 17/37 anonim ***** válasza:
86%
Igen! Ámbár utána nem is találkoztam többé vele, szóval megcsaltam is meg nem is, hiszen a bosszú revans-megcsalás után már nem is érdekelt egyáltalán. Hanem az a férfi érdekelt már, akivel....
2011. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ugyan még nem volt a férjem (és nem is lett), de nem. Anélkül is van elég bajom, mint hogy lefeküdjek egy pasival, akit nem szeretek és nem kívánok. Nem szeretem azzal kezdeni a napot, hogy szembehányom magam.
2011. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Én azt nem mondtam egy szóval sem ,hogy nem szeretem!Meg voltam zavarodval kicsit akkor!De rájöttem ez egy fellángolás volt csak amit a másik férfi iránt éreztem.
2011. febr. 14. 08:47
 20/37 anonim ***** válasza:
68%

Ohhhhhhh! Hát ezt valóban lefelejtetted.

Tehát akkor nem jött rendbe a házasságotok. Akkor meg miért ajánlgatod itt ezt más nőknek, ha nektek sem működött? Az, hogy egy ideig tepert utánad, az nem eredmény.

Ide vezet a megcsalás.

2011. febr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!