Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket megcsalt a férjük,...

Akiket megcsalt a férjük, azok a nők visszacsalták a férjüket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 07:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Lehetőség szerint nem kéne visszabüntizni, hanem otthagyni a francba az ilyen férfit...
2011. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
63%
Sokan próbálják visszacsalni magukhoz. :)
2011. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Én ott hagytam volna,mert összejöttem egy másik férfivel, ő nem akarta,hogy elhagyam.De csak csók meg petting volt köztünk!Nálunk bevált!Azóta megváltozott teljesen a párom!Talán rájött elveszíthet!
2011. febr. 14. 08:09
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok házasok amúgy? ..és mi az oka annak, hogy félrement? Egyszer, vagy folyamatában?
2011. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
ha engem megcsal valaki akkor azonnal otthagyom. szerintem ez így normális. többé nem tudnék bízni benne, a bizalom pedig az alapja egy jó kapcsolatnak.
2011. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Többször is ,több nővel is.Ő sem tudja miért én kérdeztem tőle akkor is,nem tud rá magyarázatott adni!De azt mondta nem fog soha megcsalni ,mert nem akar elvesziteni!Én mondtam is neki ha megcsal én is megcsalom!Lehet hülyén hangzik de kellett ez a másik férfi ,hogy nőnek érezhesem magamat!
2011. febr. 14. 08:17
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kirúgott. És igaza volt.
2011. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet!De azóta megváltozott mondom egy hétig nem szóltam hozzá amikor tudtára adtam van egy másik nekem,csak sírt mint egy kisfiú!Mondtam neki gondolkodnom kell még kit válaszak!Azóta teljesen más ha megjön a munkából simogat ,puszilgat,egész este rajtam log figyel!Ha megyek valahova jön mindenhova velem!Persze ha teheti és nem dolgozik!
2011. febr. 14. 08:19
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű, tehát már egyikőtök sem bízik a másikban....
2011. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
76%

Pff.. szép házasság már bocsi. Ilyet nem kívánok magamnak, de szerintem ha kiderülne, nem is lenne utána már tartós.

Ahogy már előttem is írták, én sem tudnék utána bízni benne, és mivel meg is így elég durván meg is alázott (volna) azzal, hogy más nőkkel is összefeküdt, még (ha más nem is, képzeletben) belerúgva és leköpve hagynám ott..

2011. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!