Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok irigykedni az...

Szoktatok irigykedni az ilyenekre?

Figyelt kérdés

Az olyan fiatalokra akiknek mindent a fenekük alá tolnak.

Én ismerek egy csomó ilyet.Pl. exem volt barátnőjét.Egyből a legdrágább egyetemre küldik az amúgy iszonyat buta csajt,fizetik a tandiját,Pesten az albérletet,a jogsit,az autót.Persze eközbe a legmenőbb bulikba jár amiken agyon issza magát,meg 100ezer Ft-os mühaja van,a legklasszabb cuccai,kozmetikus,szoli,portfolió,drága modelltanfolyam,sportok...inkább nem is sorolom tovább.

És annyi ilyet ismerek a volt osztálytársaim között is,akik ilyenek és ott dicsekszenek facebookon,hogy ezt kapták meg azt apucitól,meg a legjobb bulikról rakják fel a partyfotókat,tiszta gondtalan az életük.Persze tök beképzeltek,felszinesek és lenézik azt akik nem igy élnek.

Fennhorják az orrukat milyen klassz egyetemre járnak,persze tanulni alig tanulnak,az egyetemista életük csak bulikból meg piálásból áll,néha tévednek be órára.

Én egyszerüen nem tudok mit tenni,csomószor úgy elkedvtelenedek emiatt.Mármint irigylem őket,hogy én meg olyan kilátástalannak érzem az életem,az se tudom mi lesz velem(hol,miből élek majd),nem hogy még mindenféle luxus,ilyen eszembe se jut...

Persze ahogy kifejtették,nekik apuci cégénél is mindig lesz jó meló,meg a szüleinek olyan jó protekciói vannak,hogy ha elvégzik az egyetemet tök jó meló vár rájuk.

Egyszerüen nem tudok mit kezdeni az érzéssel,hogy ez igazságtalan.:S Mások,hogy tudnak?Tudom nem csak én vagyok ilyen cipőbe.Őszintén Ti szoktatok az ilyenekre irigykedni?

Amúgy 20éves vagyok.


2011. febr. 4. 19:06
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
66%
Amikor én felvételiztem, láttam olyan költségtérítéses szakot, ahol 0 volt a ponthatár.
2011. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
79%
ennek is meg lesz a maga böjtje, hidd el. nyilván irigykedem az ilyenekre amikor a srác leparkol az 5ös bmw-vel és kiszáll az autóból egy nagyon dekoratív fiatal lány, és még valamennyire értelmes is, csak ugye szereti a jólétet.
2011. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
70%
Felesleges irigykedni, azzal csak magadnak ártasz. Próbálj meg változtatni a hozzáállásodon és inkább arra gondolj, hogy hogyan tehetnéd jobbá, gondtalanabbá az életed és ne arra fókuszálj, hogy az élet milyen igazságtalan. Igen, valóban az, de senki nem változtathat az életeden, csak és kizárólag Te!
2011. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
89%

eszembe nem jutott soha, h a gazdagokra irigykedjek. nem érdekel. nekem megvan mindenem, amire szükségem van (lakás, csodálatos vőlegény, szerető édesanya)

egyetlen dolog hiányzik: az egészségem, és egy olyan jellegű hozzÁértés? tudás? képesséG? amivel a fejembe tudnám verni a matekot meg az egyéb reál dolgokat.

így lesz egy szar bölcsész diplomám. ez van, majd kihozok belőle amit tudok.

de sohasem fogom a külsőségeikért irigyelni az embereket, mert azokat a dolgokat én is meg tudom valósítani.

okosabb meg aligha leszek, akármit csinálok.

na meg egészséges sem. a tudomány mai állása szerint.

2011. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
86%
én nagyon megértelek!!! én is ugyanezeket gondolom,nem is egy ilyen embert ismerek,mint ez a lány akit leírtál,hanem többet.És igenis irigy vagyok én is,mert ez k*rva nagy igazságtalanság,még ha buta libák is ezek a lányok,ez kit érdekel,senkit,ugyanúgy boldogok. szeretném leszögezni,hogy én sem egy amolyan "szerencsétlen" vagyok,aki más jó életén csámcsog a szabadidejében,illetve ronda,tehetetlen kis izé.jó egyetemre járok,és a visszajelzésekből,amiket kapok jól nézek ki.mikor azt írtátok páran,hogy tenni kell érte,na pont ez az!hogy lehet pénzt keresni,ha küzd érte az ember,de :nem érzitek benne,hogy addigra már tök "öregek" leszünk? most én 19 éves vagyok,de mire nagyonnagyon sok munkával elérem,hogy jó életszínvonalon élhessek,addigra eltelik mondjuk 10 év.letelt a fiatalságom basszus...és ez sem garantált,hogy ilyen lesz nekem.szerintem ezek mellett nehéz elmenni,vagy aki elmegy mellette,érdekelne ,hogy nem csak elfojtja e inkább ezeket az érzéseket.
2011. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
19:49 - Nálunk is van, aki éhezik, egyesek nagyon szeretnek más országokkal példálózni, más országokba adakozni, és észre se veszik, itthon is mekkora a baj, az itthoni rászorulókon nem segít... Ha már itthon segítettél, és megtettél mindent, hogy legalább egy rászorulónak jobb legyen, csak akkor fordulhatsz más országok felé...
2011. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:17


detto ugyanezt érzem..jó hogy én azért a pénzért 10 évig gürizek ami neki most megvan..node minek? 40 évesen fogok majd sminkcuccokat venni, kozmetikushoz járni és bulizni?..szerintem nem..

2011. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok irigy, nem irigykedtem az ilyenekre a suliban.

Nagyon szar lehet már annak aki ilyen mint te.:S

2011. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!