Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne venni ilyenekre? :O

Mit lehetne venni ilyenekre? :O

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel most lesz nyolc éve, hogy barátok vagyunk! Nagyon szeretem, majdnem minden héten talizunk, ott alszunk egymásnál meg minden.

Holnap megyünk búcsúba és ott vennék neki valamit. Nem ilyen bóvli szarokat, mert vannak ott ilyen képek(állatok, növények, tájak, emberek), ékszeresek meg minden és nem tudom tanácstalan vagyok.:/ Best Friends-es dolgaink már vannak... szóval nem tudom. most egy ezüst kettétörhető szívmedálba gondolkodunk, de abba megegyeztünk h karácsonyra. nem tudom mit vehetnék neki.:// máár mindent vettem neki...és ő is nekem.. anynira tanácstalan vagyok!!


2011. aug. 19. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A barátommal (a barátom, nem a fiúm!) 28 éve ismerjük egymást, de még sose jutott eszembe, hogy csak ezért vegyek neki valamit a búcsúban!

Pedig voltunk már együtt kurv@zni, tartottuk egymás fejét amikor hányni kellett a sok piától, minden volt, csak még a feleségeinket nem dobtuk partiba!

Sőt, még a céllövöldében se lőttem neki semmit!


Miért olyan fontos az a búcsús ajándék?

2011. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hová mentek búcsúba?
2011. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Engem is érdekelne, hol lesz a búcsú?
2011. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Válba..:)
2011. aug. 19. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem Válba, hanem Válban, de inkább Válon!
2011. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oktassál ki azazz(H)-.-""
2011. aug. 20. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!