Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok irigykedni az...

Szoktatok irigykedni az ilyenekre?

Figyelt kérdés

Az olyan fiatalokra akiknek mindent a fenekük alá tolnak.

Én ismerek egy csomó ilyet.Pl. exem volt barátnőjét.Egyből a legdrágább egyetemre küldik az amúgy iszonyat buta csajt,fizetik a tandiját,Pesten az albérletet,a jogsit,az autót.Persze eközbe a legmenőbb bulikba jár amiken agyon issza magát,meg 100ezer Ft-os mühaja van,a legklasszabb cuccai,kozmetikus,szoli,portfolió,drága modelltanfolyam,sportok...inkább nem is sorolom tovább.

És annyi ilyet ismerek a volt osztálytársaim között is,akik ilyenek és ott dicsekszenek facebookon,hogy ezt kapták meg azt apucitól,meg a legjobb bulikról rakják fel a partyfotókat,tiszta gondtalan az életük.Persze tök beképzeltek,felszinesek és lenézik azt akik nem igy élnek.

Fennhorják az orrukat milyen klassz egyetemre járnak,persze tanulni alig tanulnak,az egyetemista életük csak bulikból meg piálásból áll,néha tévednek be órára.

Én egyszerüen nem tudok mit tenni,csomószor úgy elkedvtelenedek emiatt.Mármint irigylem őket,hogy én meg olyan kilátástalannak érzem az életem,az se tudom mi lesz velem(hol,miből élek majd),nem hogy még mindenféle luxus,ilyen eszembe se jut...

Persze ahogy kifejtették,nekik apuci cégénél is mindig lesz jó meló,meg a szüleinek olyan jó protekciói vannak,hogy ha elvégzik az egyetemet tök jó meló vár rájuk.

Egyszerüen nem tudok mit kezdeni az érzéssel,hogy ez igazságtalan.:S Mások,hogy tudnak?Tudom nem csak én vagyok ilyen cipőbe.Őszintén Ti szoktatok az ilyenekre irigykedni?

Amúgy 20éves vagyok.


2011. febr. 4. 19:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem a szüleik érdeme, hogy bekerültek egyetemre, ugyanis rohadtul nem érdekel senkit, hogy ki az apád, ha jó érettségit írsz.
2011. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Egy ideig igen. Nekem is van ilyen évfolyamtársam, nagy ívben sz*rt az egyetemre, mindig mondta, hogy "apu megoldja". És tényleg megoldotta, pedig voltak érdekes húzásai. De úgy tűnik, most kirakják, mert tényleg nagyon buta. És mindent nem lehet pénzzel elintézni.


Viszont látom azt, hogy egyébként ha ügyes vagy és bátor, akkor neked is összejöhetnek a dolgok. Mert sok olyan embert is ismerek, aki a saját munkájából él meg gyönyörűen. Ez nagyon biztató. Csak sokat kell tnaulni és dolgozni, de ez egyáltalán nem baj.

2011. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
53%
Nem beszélve arról, hogy azt az egyetemet el is kell végezni... Ha valaki segghülye, akkor nem képes rá. Ennyi.
2011. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Ja és első: a legtöbb szakra nevetséges ponthatárokkal be lehet kerülni költségtérítésesre.
2011. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem lehet nevetséges ponthatárokkal bekerülni minden szakra, mert a jó tanulók mennek csak egyetemre, a többi elmegy dolgozni.
2011. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon őszinte kérdés. Néha, igazából nekem kevés ilyen évfolyamtársam volt, inkább most felnőtt koromban érzem néha rosszul attól magam, hogy a környezetemben sokan háromszor annyit keresnek mint én, pedig igazából nem rossz az én munkahelyem nekem se annyira. Ilyen mindig lesz, meg kell próbálni nem foglalkozni vele.
2011. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%

ez hülyeség... mármint az elsőnek írom meg akik hasonlóan gondolkodnak!

ha apucinak van pénze úgy megkeni az érettségi elnököt meg egyetemen a dirit stb-t, hogy meglesz az! pénzzel mindent meglehet szerezni M.o-n mert mindenki korrupt.... :/

ezvan!


egyépként kérdező az élet már csak ilyen igazságtalan, de legyen vígasz,hogy az ilyen emberek általában nem boldogok 30-40 éves koruktól már mert mindenki csak a pénzükért van velük, tönkremegy a házasságuk stb stb erre mondják,hogy a pénz nem boldogít! :)

2011. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
utolsó: ez nem igaz, elmennek a hülyék is egyetemre, főleg az olyan akinek szülei szoftvertechnológusok meg közgazdászok és nyomják a kiscsajt előre. Fizetősön rettentő alacsony pontok vannak. Van pár kivétel, de általában ez a jellemző. Oda elmennek, apu penget, ő meg bulizik, meg a srácokat kihasználva végiglavírozza a büfészakot. Aztán apu cégénél munka, saját lakás a cicafiújával, semmiért nem kell megdolgoznia vagy küzdenie az életben, max a kondi, hogy formás maradjon a kis segge.
2011. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
4%
mi van cica, féltékeny vagy az exed csajára?
2011. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
18%
bocs 19:14-nek szólt
2011. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!