Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál irigykedni? És mire...

Szoktál irigykedni? És mire ill. kire?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkire! Aztán eszembe jut: - ne irigykedj nem ismered későbbi sorsát és elfelejtem a dolgot :)
2010. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
szoktam, alapvető emberi tulajdonság :) mindenkire akinek tetszik a ruhája, kocsija, barátnője, vagy sok pénze van. de arra szoktam gondolni h én én vagyok az én életemmel és dolgaimmal, semmi fontosban nincs hiány és hát boldog vagyok így is kocsitlanul, menő dzseki és barátnő nélkül :D
2010. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Régen egy csajra irigykedtem, mert volt pasija, nekem + nem, jól tanult, én nem, divatos ruhái voltak, nekem meg nem. Elmondtam a barátnőmnek, aki beszólt, h miért nem teszek ellene. Elmentem dolgozni, lett pénzem és jó ruháim, a melóhelyen +ismertem 1 pasit, összejöttünk, és rástartoltam a tanulásra, azóta jobban megy. Át kell gondolni mindig, h jobbá tudod-e tenni az életedet. Már nem irigylek semmit, m tudom, h mindent megteszek ami tőlem telik, és kihozom magamból a legjobbat. Mindenkinek ezt tanácsolom.
2010. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tesómra voltam régen irigy, mert igazi szerencsés tipus, minden sikerül neki.De már túl vok rajta, énis sok mindent felmutathatok az életemben, fiatalságom ellenére.
2010. okt. 6. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam irigy, ha egy lányt szebbnek csinosabbnak aranyosabbnak gondoltam.

irigy voltam a legjobb barátnőmre hogy az ő pasijával voltak sok közös élménye nekem meg nem.De már szóltam magamnak hogy fejezzem be mert akkor nem vagyok igazi barát mert aki a barátjára irigy az nem igazi barátság.

2010. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akik szépek, és csinosak azokra szoktam. Igyekszem tenni ellene, bár elég nehéz.
2010. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra vagyok írígy, aki már mondjuk 14 éves korában tudta, hogy mondjuk fizikus lesz, ha nagy lesz, és aztán ehez tartotta magát. De olyan igazán nagyon rájuk sem, mert így meg szerteágazó műveltségre tettem szert.
2010. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Néha, de csupán olyan dolgokra, amit önerővel nem tudok én is elérni.

Például szeretném, hogy szép hangom legyen, mert imádom a gyönyörű, kifejező hangokat, de ezért hiába gürcölnék, nem így születtem :) Ne mikor jó énekeseket hallok minden csodálatom mellett megjelenik egy kis irigység, hogyde jó lenne nekem is... :)

2010. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pl. azokra, akiket felvettek az egyetemre; akiknek csodás alakjuk van pedig semmit nem tettek érte, csak szerencsések genetikailag; akik szerencsések a szerelemben...
2010. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam, arra, hogy ha valakinek jobb ruhái vannak, és tudom, hogy nekem nem lehet, mert nem tehetjük meg anyagilag, valakinél arra, hogy ő milyen szép, smink meg egyéb hülyeségek nélkül, a jó alakra, de arra az igazira, amit nem folyamatos koplalással és fogyóval ér el az ember, meg arra, hogy valakinek milyen jól megy anyagilag..stb:S Igazából sokmindenre.. :S
2010. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!