Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit tudtok havonta spóroln...

Mennyit tudtok havonta spórolni és mennyiből?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék más hogyan, min és miből spórol, mert nekünk egyáltalán nem megy. Spórolunk rezsin, kaján, nem járunk szórakozni és mégsem. Nektek, hogy sikerül?
2011. febr. 4. 17:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
91%
Mi 3an élünk. Én a férjem és a babám havi 110.000 Ftból, Hitelünk nincs, havi 10.000 Ft megy a megtakarításba, a többi sajnos elmegy rezsire és kajára.
2011. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
96%
Havi 90 ezerbol felreteszek 50 ezret. Kulfoldon elek 18 evesen aupairkent, tehat teljes ellatast is kapok. Anyukam 52 eves, inkabb minuszban van, mar az alap dolgoktol is, felretenni abszolut nem tud.
2011. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
97%
Már ne haragudjatok, de ki az, aki itt lepontozza a válaszokat??? Szerintem mindenki leírta, hogy hogyan takarékoskodik vagy hogyan nem, mert ez volt a kérdés. Nem értem, hogy itt melyik válasz "hasznosabb" a másiknál, mivel ez egy "közvéleménykutatás" jellegű kérdés volt. Attól még nem tetszik valakinek a gazdálkodása, ne pontozd már le!!!
2011. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit! Senki felett nem ítélkeztem. Én kérdeztem, ti válaszoltatok. Biztos volt pár irígy olvasó. Köszönöm mindenki válaszát!
2011. febr. 4. 22:32
 35/37 anonim ***** válasza:
93%
Engem is lepontoztak, irigylik a 90 ezret 3 emberre, meg a turis ruhát és az akciós másnapos kenyeret... Nem vagyok én fukar, odaadom a lepontozónak a sorsom :)
2011. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
mi 2en élünk 250ezerből 100-120at teszünk félre.
2011. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
91%
Hogy jó is legyen ide írva, meg ok az irigykedőknek: valamikor a válaszok elején írtam, hogy egy elég jó jövedelemről lezuhantunk a felére, mérnökként. Nos, úgy néz ki, javul a helyzet: férjem 2 év munkanélküliség után (segélyt nem kapott egy fillért se) végre kapott állást.:-)
2011. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!