Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretné valaki, hogy eltartsa...

Szeretné valaki, hogy eltartsa a pasija?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%

"Nem, kutyákat és qrvákat szoktak eltartani.."


Ez nagyon erős, és bántó, mert nem mindegy, hogy mit tekintünk eltartásnak. Ezek szerint azok a nők, akik otthon maradnak gyereket nevelni, és tisztességesen ellátják a háztartást, nyugodt hátteret biztosítanak a férjüknek ők is k.rvák? Ugye nem? Nem kéne így dobálózni a szavakkal.

2011. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. 3 gyerek mellé rohanok a munkából, karikás szemekkel mosok főzök, takarítok, vasalok, gyereket nevelek, stb. Hát, igen, el tudnám viselni, ha 8-tól 4-ig csak utóbbiakat végezhetném. (márha ez is eltartásnak számít...)
2011. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én szeretném, ha sokat keresne és nem nyomorognánk, de mindenképp szeretnék dolgozni, h ne unjam halálra magam.
2011. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én nem szeretném.

Voltam munkanélküli, és beleőrültem abba, hogy nincs mit tenni. (házimunka + egyebek után, gyerek nincs)

21/L

2011. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
ma 16:38-as vagyok.Nekem ez úgy mond a fizetségem,hogy eltart.Remek kapcsolatom van vele, nem érdekből vagyunk együtt mert nekem nincs munkám(ha szeretném bármikor lenne).Sajnos egy betegség miatt nem is nagyon mehetnék emberek közé,szóval mi közösen döntöttük el, hogy nekem és neki is így lesz a legjobb.Nem nyomorgunk szerencsére.E hogyha, úgy adódna, hogy elveszíteni az állását, vagy kevesebbet kereső helyre kerülne, szó nélkül vállalnék munkát.
2011. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
kövezzetek meg ,én nem tiltakoznék.szivesen otthon maradnék a gyereket hordanám suliba ellátnám a háztartást és talán akkor jutna idő ,legalább magamra is ,nem zuhannék este az ágyba mint egy lisztes zsák és akkor talán reggel ha csörögne a férjemnek a vekker frissen és üdén pattannék narancslevet facsarni és omlettet sütni.és azt hiszem a férjem is dijazná
2011. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kedves 21.47 ugye milyen jó még a gondolata is?
2011. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
2147es vagyok.én imádnám.lesz ma este miről álmodozzak,sajna ráérek ,mert éjszakás vagyok
2011. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Én szeretném, hogy eltartsanak és a hobbimnak élhetnék..ami persze nem gyerekszülés, pláne nem nevelés.
2011. febr. 1. 13:11
 30/30 anonim ***** válasza:

Elég önző dolog azért eltartatni magunkat, hogy élhessünk a hobbinknak.. ez elég undorító..


Kedves Háziasszonyok!

Ti mért írtok ide? Eltartottnak érzitek magatokat? Szerintem nem vagytok azok, Ti nem pénzt, Ti tetteket tesztek le az asztalra. A háziasszonyok legtöbbje a pénzt nem magára, hanem a gyerekeire és finom egészséges ételekre ölti. Ti nem vagytok eltartottak!

2011. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!