Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretné valaki, hogy eltartsa...

Szeretné valaki, hogy eltartsa a pasija?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem, kutyákat és qrvákat szoktak eltartani..
2011. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Bocipók ***** válasza:
96%

Nem.

Nem tenne jót az önértékelésemnek.

2011. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2011. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

az elsővel értek egyet...


nem azért tanultam ennyi éven át,hogy utána ne dolgozzak a szakmámban (ami nem melesleg jól fizet)

és amugyis,unalmas semmittenni...és egy idő után megzavarodnék ha csak kozmetikushoz,boltba meg fodrászhoz kellene járkálnom...

és egy idő után a pasi ugyis elvárná,hogy kiszolgáljam...azt meg lesheti bárki...:D

2011. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
Melegek közt biztos van ilyen.
2011. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Kövezzetek meg: én nem bánnám. Művészeti iskolába jártam, de jelenleg anyagi gondok miatt egyszerűen nem tudom folytatni, és mire abból pénzt látnék, az jópár év lenne. Szóval nem bánnám, ha eltartana, hogy gályázás helyett a valódi hivatásomnak szenteljem magam :(
2011. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
Sok nő szereti azt mondani, hogy nem.Valójában pedig imádják ha kinyalják a se....ket és mindent alájuk raknak.Csak ők ezt nem eltartásnak hanem gondoskodásnak,odafigyelésnek hívják.
2011. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Hát én szeretném:D Jó lenne, ha suli mellett nem kéne dolgozni.
2011. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudnám elviselni..de az a baj hogy nem találtam magamnak munkát és már a baba is jön, és a párom dolgozik..ami nekem nagyon rosszul esik, mert tudom hogy én ennél többre szeretnék jutni..nagyon sz@r.amit meg kapok segélyt kapok, az meg megy a banknak.. :S

de nem fogom ezt sokáig bírni, pici mellett tanulni fogok és mire odakerül a sor hogy dolgozhatnék, addigra már dolgozzak!!

2011. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%

Én nem. :)


Egyrészt egy idő után unatkoznék, ha semmit nem csinálnék, másrészt rosszul érezném úgy magam, hogy más gondoskodik rólam. És nem szeretnék kiszolgáltatott lenni, hogy ha akármi történik, akkor nem tudok semmit csinálni. Meg hát, azért tanultam, hogy egyszer a szakmámban dolgozzak.

2011. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!