Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretné valaki, hogy eltartsa...

Szeretné valaki, hogy eltartsa a pasija?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%

1. a terhére lennék

2. felemlegetné

3. nem lenne hová mennem, ha kiábrándulna belőlem

2011. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%

nos...azt nem bánnám ha nem kéne anyagi gondokkal küszködni és esetleg az én munkámra úgy mint pénzszükségletre nem kéne gondolni...de ez nem jelentené azt, hogy nem tenném magam hasznossá...csupán könnyebb lenne pl anyagi nehézségek nélkül élni az álmaimat:)

22L

2011. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%
Én ha mondjuk már egy ideje házasok lennénk, elviselném. Főleg ha még gyerek is lenne...Persze idővel visszamennék dolgozni, de ellátnám szívesen a háztartást, és ki is szolgálnám ilyen téren :)
2011. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mire gondolsz pontosan?

Arra, amikor kitartanak egy nőt, az égvilágon semmit nem kell tennie, járkálhat kozmetikushoz-fodrászhoz-shoppingolni, VAGY azokra a családanyákra gondolsz, akik egész nap otthon melóznak, takarítanak-főznak-mosnak-támogatják a férjüket-nevelik a gyerekeket, és intézik a pénzügyeket?

Mert azért ez nagyon nem mindegy, szerintem.

Az első verzió olyan igazi gazdag csávó fiatal pipi szeretője, remélem, ezzel a véleményemet is árnyaltam...

A másodikkal viszont azonosulni tudok, és nem ítélem el, sőt, kifejezetten nagyra tartom.

Van, hogy kevesebb pénzből jobban ki lehet jönni, ha van valaki otthon, aki ért hozzá.

2011. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem, én nem szeretném, egyszerűen kiszolgáltatottnak és semmirekellőnek érezném magam.

Egyébként ha valakit eltartanak, nem feltétlenül abból áll, h egész nap mereszti a sejhaját az illető. Egy nagyon jó ismerősöm 10 évig volt együtt a volt párjával, és a pasi eltartotta őt. Viszont a nőnek jól menő saját vállalkozása van (akkor is volt már), szóval ugyanúgy dolgozott, csak a pénzt, amit ő keresett, félretehette, vagy elkölthette saját magára.

2011. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
71%

OFF:

Ez jó. Igazi magyarok vagytok. Feltesznek egy eldöntendő kérdést és, aki nem a szátok íze szerint válaszol (vagyis igennel), azt már húzzátok is le. Miért nem tudják ebben az országban elfogadni, hogy ahány ember annyi féle gondolkozás és igény van.

ON:

Számomra a tökéletes világot egy ház, egy gyerek és állatok(kutya, ló, stb.) tartása jelentette, egy olyan munkával finanszírozva, ami kreativitást igényel. Ez kb. 12 évesen fogalmazódott meg bennem, azóta (az elmúlt 17 évben) sem képzeltem még pasit ebbe a világba, csak elrontaná :D. Tehát a válasz: nincs igényem eltartásra, soha nem számítottam magamon kívül senkire.

2011. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért 2 értelmű a dolog.Én háziasszony vagyok.Mire ebédidő van van meleg ebéd,férjemnek csak enni-e kell és máris megy munkában.Én foglalkozok a gyerekkel és a kutyával(reggel,este,délután séta).Gyereket fuvarozok suliba,majd haza.Utána külön program.Kb. fél éve nem voltam kozmetikusnál,sőt fodrásznál sem.Viszont ha valami kívánságom van azt szó nélkül elfogadja,hiszen a kutyaséta kivételével max. a boltba megyek.Viszont volt olyan, hogy beteg voltam,és táppénzen itthon maradt mert nem tudtam felkelni az ágyból.Erre ő azt mondta, hogy elvárni se tudná, hogy ezek mellett dolgozzak.
2011. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem lenne rossz, ha nem lennének anyagi gondjaim, de hogy 100%-ig eltartson, az ki van zárva. Nem tudnám elviselni, hogy én nem teszek keresztbe egy szalmaszálat sem a saját jólétemért, hogy függök mástól... és kben is úgy tűnne, mintha meg akarná vásárolni a társaságomat (főleg ha esetleg ő nem engedne dolgozni, akkor erősen elgondolkodnék rajta, hogy egy marionettbábut akar-e magának inkább, vagy egy rendes társas kapcsolatot).
2011. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nos...addig,amíg itthon vagyok jól esik persze,de ha már tudok a gyerek után dolgozni menni,akkor megyek.igaz annyira mégsem állunk jól.

De az igazat megvallva szeretném és még bejárónőm is lenne.Azért valami munkám lenne,ami pénzt is keres,de nem oszt nem szoroz.mondjuk a hobbim lenne az!xD

2011. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt én nem bírnám, ha ő dolgozna, nekem meg semmi dolgom nem lenne, a házimunkát meg utálom, abba beleőrülnék. Szóval emiatt nem, viszont, ha ő sokat keresne, jó munkával, és mondjuk én csinálhatnám azt, amit igazán szeretek, még ha nem is hoz annyit a konyhára, vagy keveset, akkor abba úgy belemennék. Feltéve, ha nem dörgöli az orrom alá, hogy bezzeg ő mennyit keres.....
2011. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!