Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek adtok igazat? (anya-lány...

Kinek adtok igazat? (anya-lánya vita)

Figyelt kérdés

Az egész egy apró dologból indult ki: én fenn porszívóztam az emeleten, a telefonom pedig lenn volt. Csöngött és anya felhozta nekem. De mivel háttal álltam az ajtónak, a porszívó meg eszeveszettül zúgott nem hallottam ahogy jött felfele. Hangosan megszólalt a hátam mögött, hogy csöng a telefon, mire én úgy megijedtem, hogy elvisítottam magam. Ő meg rámordított, hogy miért visítok meg ijedek meg annyira, ő csak jót akart, hogy felhozta a telefonom, de ezután sose fogja!!! És megsértődött. Összeszólalkoztunk és kijelentette, hogy nem is szól hozzám ezután.


Ami engem bántott az az, hogy nem elég hogy a frászt hozza rám, komolyan mondom így soha életemben nem ijedtem meg még rá egy órára is úgy dobogott a szívem, hogy csak na..., de még rám is ordít, hogy miért ijedek meg annyira!!! Könyörgöm, arról nem én tehetek, hogy megijedek!!! Most nem látja be, hogy ő volt a hibás (és nem abban hogy megijesztett, hanem azzal hogy utána kiabált is. Ez kb olyan, mintha egy gyerek elesik, s utána fel is pofozzák), sőt ő van megsértődve, holott én úgy érzem, hogy én vagyok az áldozat és semmi rosszat nem tettem...


Tegyetek igazságot: ti kinek adtok igazat? (Kíváncsi vagyok melyikünk az elfogult az álláspontját tekintve...)

19/L


2011. jan. 30. 12:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát fura...én anyud helyében jót röhögtem volna a lányomon...nem hogy besértödöm...

22L

2011. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!