Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek adtok igazat? (anya-lány...

Kinek adtok igazat? (anya-lánya vita)

Figyelt kérdés

Az egész egy apró dologból indult ki: én fenn porszívóztam az emeleten, a telefonom pedig lenn volt. Csöngött és anya felhozta nekem. De mivel háttal álltam az ajtónak, a porszívó meg eszeveszettül zúgott nem hallottam ahogy jött felfele. Hangosan megszólalt a hátam mögött, hogy csöng a telefon, mire én úgy megijedtem, hogy elvisítottam magam. Ő meg rámordított, hogy miért visítok meg ijedek meg annyira, ő csak jót akart, hogy felhozta a telefonom, de ezután sose fogja!!! És megsértődött. Összeszólalkoztunk és kijelentette, hogy nem is szól hozzám ezután.


Ami engem bántott az az, hogy nem elég hogy a frászt hozza rám, komolyan mondom így soha életemben nem ijedtem meg még rá egy órára is úgy dobogott a szívem, hogy csak na..., de még rám is ordít, hogy miért ijedek meg annyira!!! Könyörgöm, arról nem én tehetek, hogy megijedek!!! Most nem látja be, hogy ő volt a hibás (és nem abban hogy megijesztett, hanem azzal hogy utána kiabált is. Ez kb olyan, mintha egy gyerek elesik, s utána fel is pofozzák), sőt ő van megsértődve, holott én úgy érzem, hogy én vagyok az áldozat és semmi rosszat nem tettem...


Tegyetek igazságot: ti kinek adtok igazat? (Kíváncsi vagyok melyikünk az elfogult az álláspontját tekintve...)

19/L


2011. jan. 30. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Neked.. anyukád elég .. furán reagálta le. Kicsit stresszes lehet ha ezen kiakad..
2011. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ő a jó cserébe, hogy felhozta a telefonodat, jót várt, de nem azt kapott és emiatt sértődött meg, ez esett neki rosszul.

Szerintem nem tehetsz róla, hogy megijedtél, de azt kellett volna mondanod, hogy nagyon kedves vagy, hogy felhoztad a telefonomat, de nagyon megijedtem, mert nem hallottam semmit a porszívótól.

Normális hangnemben.

Ebből biztos nem lett volna vita.

De ezt most is megteheted.

Szépen, higgadtan mondd meg neki, amit írtam.

Szerintem.

2011. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
anyád valami ritka nagy bar.m neked van igazad
2011. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem kellett volna kiabálnia veled. Én is biztos kiakadnék, de azért ez nem a világ vége :)

Kb egy óra alatt tuti lenyugszotok és rendbejön minden.

L/19

2011. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb problémánk, van ennél jóval több és fontosabb is :) Csak ezen akadtam most fenn...
2011. jan. 30. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Anyád túlreagálta. Biztos ő is megijedt :) Egyértelműen nem vagy hibás!
2011. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy hibás.Sőt,ha egy kis szívinfarktust is kaptál volna,ha hajlamos vagy rá,akkor nem tom,mit szólt volna a nyád.De tudod mit?az a hibás,aki telefonál éppen akkor:)
2011. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
bocs,aki telefonálT
2011. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem hibást kell keresni, hanem az okot, amiért így ki tudtok akadni egy ilyen apróságon.
2011. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetris ***** válasza:

Jaj, ugyan már!

Te megijedtél anyádtól, anyád meg tőled. Na, és most ezért nem fogtok egymáshoz szólni, soha többet?

Meg fogtok nyugodni nemsokára, és aztán majd csak egy nagyot nevettek rajta, hogy a frászt hoztátok egymásra. Ne fújd már így fel a dolgot!

Senki nem hibás!!!!!!!!!!!

2011. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!