Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első nagy szerelmet el...

Az első nagy szerelmet el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Arra lennek kiváncsi, hogy milyen tapasztalaitok vannak az első szerelemmel kapcsolatban.
2011. jan. 28. 21:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elfelejteni,bár hogy is szeretném.

Egy évet voltunk együtt,de el kellett mennie Brazíliába,vissza a családjához.Soha nem bocsátom meg neki,hogy csak így itt tudott hagyni.Még ma is megnézem a profilját,minden nap 1x és mikor a szép,közös emlékeinken merengek,nem tudom megállni,hogy ne pityeregjek.

Most van egy barátom 2 hete,de nem szeretem úgy,mint az előzőt,a nagy szerelmem.Talán majd idővel sikerül..Remélem:)

2011. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet elfelejteni. Legalábbis én nem tudom, pedig nem volt semmilyen testi kapcsolat közöttünk és már 3 és fél éve volt. Azóta járok egy fiúval (ő nekem az első mindenféle értelemben) és szeretem, de az első szerelem emléke nem hagy békén. Tudom, hogy szeretett, mert utólag elmondta, de már jóideje nem is találkoztam vele. Az érzés még mindig intenzív és fáj ha rá gondolok. Fáj, hogy nem teljesült be igazán pedig mindketten szerettük egymást. Még mindig szeretem, hiába szeretem a mostani párom. Az teljesen más. Az igazi lángoló szerelmet csak iránta éreztem és érzem most is. A jelenlegi és egyben első igazi párom iránt lecsendesült békés szerelmet érzek. És zavar, hogy képtelen vagyok elfelejteni, úgyhogy nem értek egyet azokkal akik szerint elmúlik az érzés.
2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!