Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsolt vagyok, mit tegyek,...

Zsolt vagyok, mit tegyek, hogy párom elfelejtse első nagy szerelmét? 16 év után felidéződött benne mert találkoztak, hozzám meg teljesen rideg lett

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

heló szija gyuri vagyok (nefürgyéé le)xDDDD..bocsi nem birtam kihagyni.:/


egyébként te semmit nem tehetsz,ha újra előjöttek az érzelmek.max vársz amíg maguktól lecsillapodnak,vagy beszéld meg a pároddal,hogy tud-e ez így működni tovább..sok sikert:)

2010. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Szia Zsolt. Add meg a párod e-mail címét, majd írok neki levelet ez ügyben :)
2010. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Ismerd meg az első nagy szerelmét, aztán nézd meg jól a hibáit, és mondogasd a csajnak, akkor majd ő is látni fogja, h nem tökéletes az ex.


Közben pedig légy vele kedves, csókolózz vele sokat, és

1-2 hónap és elfelejti, rájön, hogy te sokkal jobb vagy.

2010. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Szia Zsolt, nem kell bemutatkozni ez anonim oldal!

Légy vele kedves nem lesz gond, majd elfelejti!Ez csak egy kis fellángolás, bár ennyi idő után!

2010. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Szia Zsolt! Nyugodtan írhatod azt, hogy Andrásnak hívnak, mert ez itt nem számít :)

Sok mindent nem tudsz tenni, ki kell várnod (ha van hozzá türelmed) amíg lecseng a párod fellángolása.

2010. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Zsolti a béka oáááááá
2010. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan Szente Csaba ne szórakozz feeling:D
2010. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia Zsolt!De aranyos h így bemutatkoztál:)


Na szóval a párod újra fellángolt.Felidéződtek a régi érzelmek az illető iránt.Habár nem ismerlek titeket sztem legyél vele most nagyon kedves és figyelmes.Próbáld meg újra meghódítani.Virág romantikus este vacsora kettesben meg hasonlók.Bár mondom nem ismerlek titeket ezért nem tudom mennyire vtok romantikus alkatok.Ha nem vagytok azok akkor idézd fel h mivel hódítottad meg és éld át újra tedd azt amit akkor.És véleményem szerint egyáltalán nem jó 5let a régi párjáról rosszat mondani hisz csak azt erősited meg h nem tudsz felnött fejjel gondolkodni.Remélem tudtam segíteni és sikerrel jársz!Drukkolok neked:)

2010. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
verd agyon!!!!!
2010. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Te így szoktad megoldani a problémákat?
2010. máj. 19. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!