Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsolt vagyok, mit tegyek,...

Zsolt vagyok, mit tegyek, hogy párom elfelejtse első nagy szerelmét? 16 év után felidéződött benne mert találkoztak, hozzám meg teljesen rideg lett

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ szerintem,hogy mit kell tenned, hogy házasok vagytok-e? Ha nem vagytok házasok,és sok hibája van a nőnek, lehet,hogy itt az alkalom,hogy elmehess úgy,hogy nem te vagy a hibás :-)).

Ha szereted,és a feleséged, tudd meg régen miért szakítottak,ezen a szálon tudsz előre lépni.

Fontos lehet veled mióta van,és vele mennyi időt töltött el ?

2010. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
A feleséged egy ribanc!
2010. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez azért egy kicsit durva.Ismerem már nagyon régóta,és tudom,hogy nem olyan,hűséges,szeretetre méltó.Nem is ismered,akkor miért irsz ilyet?
2010. máj. 19. 11:33
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a 11:11-es felesége ribanc,vagy az anyja,vagy ő maga ha csaj.Ezért ír ilyeneket kínjában.

Nyugi lehet a tiéd teljesen ok.rendes meg hűséges,csak kicsit felkavarták az érzelmeit.

2010. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!