Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első nagy szerelmet el...

Az első nagy szerelmet el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Arra lennek kiváncsi, hogy milyen tapasztalaitok vannak az első szerelemmel kapcsolatban.
2011. jan. 28. 21:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Azt hittem nem fogom.De megismertem a barátomat akivel 2éve együtt vagyunk,és ennyire még senkit nem szerettem és úgy érzem nem is fogok:)Az első szerelemből se jó se rossz emlékem nincs...
2011. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Így 15 év távlatából azt tudom mondani, hogy halvány emlékeim vannak róla De nem az érzésről, csak egy-két eseményről. Úgyhogy simán el lehet felejteni.Pláne ha jön a mindent elsöprő....

:D

2011. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
És az bajt jelent ha úgy érzem a jelenlegi paromat nem tudom annyira szeretni? Ez megváltozhat?
2011. jan. 28. 22:11
 14/32 anonim ***** válasza:

Az elsőt igen.

Az első nagyot nem, de túl lehet lenni rajta.

Az első (és egyetlen) igazit soha...!

Szerintem.

2011. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
az első szerelem elvileg a legmeghatározóbb, a társa segítségével/ vele szocializálódik az ember:) Viszont én is úgy gondolom, hogy el lehet. Bár attl függ, hogy ért véget. Az én esetemben elmúlt a szerelem. Egy éve lesz, hogy szakítottunk, fél éve mással vagyok, és boldog vagyok vele nagyon nagyon. Néha eszembe jut a volt párom, de nem azért, mert még szeretném, vagy hiányozna.
2011. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

22:11

Nem tudom. Nekem az első pár hónapban volt csak olyan érzésem, hogy nem vagyok benne biztos, szeretem-e annyira a páromat, mint az első szerelmemet.

De aztán, mintha elfújták volna! Sokkal jobban szeretem, mint az elsőt.

2011. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Természetesen nem lehet elfelejteni, de simán túllép rajta az ember és többnyire csak vicces régi emlékként gondol vissza rá egy 5-10 év múlva.


Persze egyén és eset függő, nehéz általánosságban beszélni erről.

2011. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Hát igen bisztosan egyéntöl függ. Köszi a válaszokat meg1x
2011. jan. 28. 22:19
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelmemet egy nyári táborozás alkalmával ismertem meg. 17 éves voltam, 2 hétig tartott a dolog, és mivel a tábor után 450 km választott el minket megbeszéltük, hogy nem találkozunk többet. Ez 18 éve volt, akkor még nem volt mobil és nem volt internet sem.

13 éve boldog vagyok a mostani párommal, most várjuk a második babánkat, de néha eszembe jut az első szerelem. Megkerestem iwiw-en, de nem jelöltem be. Neki is családja van, 3 szép gyermeke. Néha azért ránézek a profiljára, és elmerengek az emlékeken.

2011. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Ez aranyos történet kedves utolso. Sok boldogságot a gyerekekhez. Az enyém majdnem 3 évig tartott
2011. jan. 28. 22:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!