Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szerelmet csak egy...

Az első szerelmet csak egy másik tudja feledtetni?

Figyelt kérdés

Az első szerelmem fél éve szakított velem.Tartjuk a kapcsolatot még interneten,találkozni nem szoktunk,csak dumálgatunk.Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.

Van egy srác,akivel rendszeresen beszélgetek,de kezd megfogni,rá már sokkal többet gondolok,mint az exemre.És egész addig jobban érdekel,amíg az exemmel nem beszélünk.

Tudom,hogy most a legegyszerűbb megoldás a foglalkozzal a fiúval,szakítsd meg a kapcsolatot a volt barátoddal,de ezt olyan nehéz megtenni.Pedig tudom,hogy a saját boldogságom miatt meg kell,hogy ne őrlődjek,hanem végre teljesen továbblépjek,de egy kicsit bűntudatom van,ha erre gondolok..De már nem szeretem úgy mint régen,talán csak az emlékekhez ragaszkodok és nem a személyéhez,nem tudom.

Elég bonyolult,de szeretnék végre új életet kezdeni,szerelmes lenni,tartozni valakihez,aki szeret,akivel minden jó.

17L


2011. aug. 29. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első szerelmet csak egy annál nagyobb szerelem tudja feledtetni. Amúgy mindig minden helyzetben az ex-re fogsz gondolni, holott már mással jársz. És nem azért mert roh...ék vagy, hanem mert az érzéseidnek nem tudsz parancsolni.
2011. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod, lépj tovább. Ha csak tovább őrlödsz, akkor azt 10-20 év múlva nagyon fogod bánni! :)
2011. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bonyi, le is írtad pontosan, hogy hogyan tovább. Elhatározás kérdése az egész, nem kell nyafogni.
2011. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen igen.


Én is épp ennyi idős voltam, mikor szakítottunk a nagy szerelmemmel.

Több, mint egy évig szenvedtem miatta. Voltak közben kapcsolataim, de egyikbe sem voltam úgymond szerelmes.

Aztán jött a párom, aki most már az élettársam, immár lassan 3 éve. Hónapokig küzdött, hogy legalább ránézzek, de megérte.

Rájöttem, hogy az a tizenéves korombeli szerelem nem volt más, csak egy vicc. Azóta kiderült, hogy a srác meg is csalt... Teljesen komolytalan gyerekszerelem volt, aminek tulajdonképpen semmi jövője nem volt.


Majd rájössz te is. Jön majd valaki, akinél megérted, mennyire nem ért semmit az a valami pár hónappal ezelőtt és csak nevetni fogsz az egészen.

2011. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudom,hogy k*rvara nehez, de foglalkozz tobbet az uj sraccal.eleinte sokatfogsz megaz exedre gondolni. de ahogy egyre jobban megismered es megszereted, annal jobban fogod elfelejteni az exed. nekem 3EV kellett ahhoz, hogy az elso szerelmem elfelejtsem. remelem, te konnyebben tovabblepsz!:)
2011. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az idősebb korban megélt szerelmek sokkal jobbak, érettebbek mint a tinikoriak.

nem mondom, nekem is volt 18 évesen egy naaagy nagy szerelmem, ma már csak elnéző mosollyal gondolok vissza az akkori önmagamra. :)

szép volt jó volt, de ennyi idősen még felesleges lehorgonyozni.


inkább foglalkozz az új sráccal, lehet még jobb is lesz mint az előző :)

2011. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válaszom:Nem feltétlenül.


Az én első igazi szerelmem nem más által tudtam elfelejteni.Úgy érzem olyan szerelmes még senkibe nem voltam azóta sem, mégis sikerült elfelejtenem,túltennem magam rajta. 4-5évbe telt.

Alig várom, hogy végre valakit igazán szerethessek és viszontszeressenek.

2011. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!