Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első nagy szerelmet el...

Az első nagy szerelmet el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Arra lennek kiváncsi, hogy milyen tapasztalaitok vannak az első szerelemmel kapcsolatban.
2011. jan. 28. 21:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Tudod, pont ezen gondolkodtam ma, már több mint egy éve vége lett egy 2éves kapcsolatomnak (legelső komoly kapcsolat nagy szerelem). De mai napig eszembe jut elég sokszor, többet gondolok rá mint kéne, főleg hogy van párom. fogalmam sincs mi ez, egyszer elfelejtem-e. Bűntudatom van...
2011. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam amikor megismertem az igazit a nagy szerelmet,de volt köztünk közel 400km.Majd jöttek mentek a pasik.20 évesen szerelmes lettem és 6 évig vele voltam,de nyaranta amikor összefutottunk,mert itt nyaralt a rokonainál na akkor mindig megzavart.Talán mert tiltott volt a kapcsolatom miadt.Aztán 6 éve ideköltözött tölem nem messze,és 1 év után feladtam mindent,bár rettegtem,hogy csak egy álomképet kergetek,de 5 éve a férjem és most várom a második babánkat.Szeretem mint az első napon amikor 16 éves voltam,és ő is engem.Igazi nagy szerelem a miénk.
2011. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Valamelyik újságban volt egy tanulságos eset, amikor egy nő összejött a fiatalkori szerelmével egy numerára, pedig férjnél volt már.

Iszonyat csalódás volt neki.


Az a helyzet, hogy a múlt mindig megszépül és 5-10 vagy akár több év alatt agyban továbbszövi az ember a dolgokat, ami viszon köszönő viszonyban se lesz a valósággal.

Ráadásul az ember változik és ugye erről sincs visszacsatolásunk.


Tehát amikor valaki hosszú évek után sóvárog a múltbéli kedvese után az egy nemlétező álomkép után sóvárog már.

Sajna ezt néhányan sose vagy túl későn realizálják és a jelenüket megkeseríti a téveszme.

2011. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

15 és fél évesen ismertem meg életem szerelmét:)azóta is boldogok vagyunk

2,5 év telt el azóta, a szerelem a régi:)

2011. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az,hogy nem lehet,oké az érzelmeket talán igen,de magában a szeretet a boldogságot és a legszebb együtt töltött perceket nem lehet,báris nekem nem ment és soha nem is fog menni.

2.évig voltunk együtt,fiatalok voltunk,pár hónap után komolyra fordult a dolog,5.-évvel idősebb volt a barátom,de megpróbáltuk megis,egyszerüen csodás volt,minden egyes alkalommal szaladtam elébbe,mintha ezer éve nem láttam volna,dúlt a szerelem :) Veszekedéseken keresztül erősödött a kapocs közöttünk.Nem bántam meg,és neki köszönhetem hogy megtanultam szeretni.

Ma van egy éve,hogy szakítottunk,neki már van komoly kapcsolata,nekem nincs,viszont olyan boldogan nézem meg néha a képeket,ajándékokat,amik rá emlékeztetnek,és persze az emlékek amikor visszajönnek,boldog vagyok ;)

Lola

2011. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Úgy elfelejteni nem lehet, hogy kimegy a fejedből, mintha mi sem történt volna. :) De az érzés természetesen elmúlik. Az első nekem 2 évig tartott, emlékszem a rózsaszín ködre, meg hogy mennyire odavoltam. Talán meg is maradt volna egy szép emléknek, ha a szakításunk után nem zaklatott volna még vagy 2 éven keresztül... mai fejjel nem is értem, hogy lehettem vele ennyi ideig. Persze nagyon fiatal voltam még (15 éves), azóta sokat is változtam, de akkor is úgy vagyok vele, hogy életem legnagyobb hülyesége volt... :)

22L

2011. jan. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelmem nálam 25 évvel volt idősebb, tehát én még gyerek voltam. Természetesen csak a családom tudott róla. Már eltelt jópár év, de amikor látom iWiW-en, mindig eszembe jut, hogy mennyire szerettem, és mennyit sírtam miatta. :´( Azóta ő már párkapcsolatban él - természetesen egy vele hasonló korú nővel -, és két szép gyermeke van (egy kislány, egy kisfiú).

Sokszor eszembe jut, hogy mennyit álmodoztam annak idején arról, hogy majd ha nagy leszek, mi összeházasodunk, lesz 4 gyerekünk (már a neveiket is elterveztem), és boldogan élünk, amíg meg nem halunk.


Azóta nem is volt senki, akit ilyen szerelemmel tudtam volna szeretni.

2011. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Mint a huzat! Már a vezetéknevére sem emlékszem...
2011. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam elfelejteni, 13 éves voltam mikor járni kezdtunk, fél évig voltunk egyutt aztán szétmentunk. Eltelt pár év pasik jottek-mentek, volt egy másfél éves komolyabb kapcsolatom is. Aztán mikor 21 voltam megint egymás mellé sodort minket az élet, most 2 éve vagyunk egyutt. Még sosem voltam ennyire boldog.
2011. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. 7éve volt,de mostis amikor meglátom, remeg a lábam
2011. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!