Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy ő...

Hogy dolgozzam fel, hogy ő ilyen sok lánnyal volt már?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul esik..

Nagyon önbizalom hiányos vagyok, kb semmire sem tartom magam.

9 hónapig voltunk együtt, majd szakítottam vele (úgy éreztem, hogy nem szeretem..), és szeptemberben jöttünk újra össze.

Ő régen (még mielőtt a 9 hónapos kapcsolatunk elkezdődött volna) rengeteg lánnyal feküdt le (kb 40), és nyáron is volt 2 lány, akivel lefeküdt.. Nem is járt velük, meg semmi..


Képtelen vagyok ezt így felfogni. Oké, nekem is volt valakim nyáron, de nem fűvel-fával feküdtem le, akiknek ma már a nevét se tudom...


Mit csináljak? Komolyan már azon gondolkozok, hogy szakítok.. Folyton azon kattog az agyam, hogy neki mikor kell valami jobb, szebb.. Akkor is féltékeny vagyok, ha egyszerűen mással beszél msn-en :( Próbálom visszafogni magam, de sokszor nem megy...

Ő meg tesz mindent értem, kb a tenyerén hordoz, de ezeket a dolgokat elfelejtem, amikor elborul az agyam...


2011. jan. 25. 15:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Kérdező!

1. Azt írod, "csak" 5 hónapja vagytok együtt. Már megbocsáss, de ez nem kevés. Nyilván nem lehet egy házassághoz mérni (ami ennél sokkal több), de ha te 5 hónap után nem bízol benne, az gáz.

Ha a bizalom "még" nem alakult ki, azért gáz, ha meg "már" elvesztette a bizalmadat, azért gáz.

2. SEMMI nem fog változni 1 év után. Ugyanaz leszel te is, aki vagy, és ő is ugyanaz lesz, ugyanazzal a múlttal. Ne kergess illúziókat.

Első hozzászóló vagyok, visszajöttem megnézni, milyen válaszokat kaptál. Azzal együtt, hogy 44%-ra pontozták az első válaszomat (a másodikat az első lap alján 100%-ra - érdekes a különbség), fenntartom. NEM tudod megváltoztatni a múltat. Nem lehet. Vagy el tudod fogadni, vagy nem. Ha igen, boldogok lesztek. Ő sem tökéletes, te sem vagy az - csak más dologban. Ha nem, akkor nem leszel boldog.

2011. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Forever Alone válasza:
Hát ne kezdj ribivel, ennyi. Pasid egy k.rva.
2011. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet azért választ téged, mert manipulálható vagy.

Ő sokkal könnyebbvérű mint te, ez gondot fog még sokszor okozni.


Aki nem könnyűvérű az akkor se kettyint ennyit, ha egyedül van.

2011. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!