Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy ő...

Hogy dolgozzam fel, hogy ő ilyen sok lánnyal volt már?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul esik..

Nagyon önbizalom hiányos vagyok, kb semmire sem tartom magam.

9 hónapig voltunk együtt, majd szakítottam vele (úgy éreztem, hogy nem szeretem..), és szeptemberben jöttünk újra össze.

Ő régen (még mielőtt a 9 hónapos kapcsolatunk elkezdődött volna) rengeteg lánnyal feküdt le (kb 40), és nyáron is volt 2 lány, akivel lefeküdt.. Nem is járt velük, meg semmi..


Képtelen vagyok ezt így felfogni. Oké, nekem is volt valakim nyáron, de nem fűvel-fával feküdtem le, akiknek ma már a nevét se tudom...


Mit csináljak? Komolyan már azon gondolkozok, hogy szakítok.. Folyton azon kattog az agyam, hogy neki mikor kell valami jobb, szebb.. Akkor is féltékeny vagyok, ha egyszerűen mással beszél msn-en :( Próbálom visszafogni magam, de sokszor nem megy...

Ő meg tesz mindent értem, kb a tenyerén hordoz, de ezeket a dolgokat elfelejtem, amikor elborul az agyam...


2011. jan. 25. 15:10
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
És légyszi ne szóljatok le, vagy ilyesmi, tudom, hogy hülye vagyok, hogy a múlttal foglalkozok, de nem tudom kiverni a fejemből..
2011. jan. 25. 15:11
 2/43 anonim ***** válasza:
50%

Ha szeretsz valakit, a múltjával együtt szereted. Elfogadod, hogy hozzá tartozik.

Ha erre képtelen vagy, az egy dolgot jelent: nem szereted. Ilyen egyszerű.


(Az önbizalomhiány pedig a te problémád, ő nem tehet róla. Neked kell rajta változtatni. Egészséges, normális, kiegyensúlyozott kapcsolatra csak lelkileg egészséges ember képes, önbizalomhiányos nem.)

2011. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
87%

Ebből meríts önbizalmat, de komolyan!!


Mennyi lányt megkapott, válogathat, és mégis téged választott, kétszer is.

Nem őket, nem másokat, csak is téged!


Ha nem lennél rá "méltó", nem lenne veled, nem kényszeríti rá senki.

Élvezd, hogy ott van, a pillanatot, hogy együtt lehetsz vele, a bajokon rágódni akkor is ráérsz, ha bekövetkezik.

Miért kéne addig elrontani mindent?


Az tuti, hogy a nyavalygós, kesergő, kötekedő csajokat nem szeretik a férfiak, úgyhogy jó lenne abbahagyni, mert egy olyanért hagynak ott, aki örül, ha vele lehet. :)

2011. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Pedig szeretem, nagyon, az életemet adnám érte, úgy érzem, ő az igazi..

Szerintem ez a nyári 2 lány tett be, mert szakítás előtt semmi ilyen probléma nem volt.. :(

Próbálok az önbizalmamon, külsőmön változtatni (fogyni) de nem megy egyik napról a másikra, hogy -20 kg és tökéletes lettem.. Addig meg úgyse lesz önbizalmam..

2011. jan. 25. 15:17
 5/43 anonim ***** válasza:
88%

te írtad, hogy megtesz mindent érted, és te írtad, hogy tudod, hogy hülye vagy!:)

figyi én nem foglak leszólni, de hazudni sem. nehogy már még elnézést kérjen azért, mert előtted merészelt élni!:)

és mikor szakítottatok neki is, és neked is volt valakid!

Túl spilázod ezt az egészet, és én mondom, ez lesz a kapcsolatotok veszte. Szóval minél jobban pörög az agyad a témán, annál kevesebb energiával tudsz a kapcsolatodra figyelni, és megmérgezi az egészet....:S

bízz benne, és szeresd. Jah és attól, hogy te vagy az életében, attól még hagy álljon már szóba lányokkal, nem sajátíthatod ki, mert egy férfi sem tűri, ha a tökeire taposnak!:)


22L

2011. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
63%

Nos, az én férjem szexuális partnereinek száma 100-as nagyságrendű...

Az enyém alig több, mint 10.

Mégsem vagyok féltékeny a múltjára, hisz az a MÚLT.

Inkább örülj neki, hogy már tapasztalt pár dolgot, így később talán kevésbé hajtja a kíváncsiság.

2011. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%

Gondolkozz el azon, hogy valamiért újra veled van, és nem a közül a 40 lány közül valamelyikkel. Értékesebb, kedvesebb vagy neki mint az összes többi. Ezt tartsd szem előtt.

Ha pedig folyton ezen agyalsz akkor előbb utóbb ki fog hatni a kapcsolatotokra, és ő nem fogja érteni neked mi bajod van.

2011. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Ő is mindig ezt mondja, hogy velem van, szóval én vagyok neki a tökéletes..

De félek, mi van ha pl szexben jobb volt neki egy régebbi lány? Vagy jobban nézett ki mint én.. :(


Amikor vele együtt vagyok, minden olyan jó, de ahogy elmegy, ezek a gondolatok vannak a fejemben..

2011. jan. 25. 15:19
 9/43 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, ha veled van,akkor nyilván szeret. Ha szeret, akkor meg nem fog neki más lány kelleni. Viszont,ha folyton féltékeny vagy rá és hárpiaként viselkedsz,akkor tuti,hogy lefog lépni tőled,még mielőtt te szakítanál vele.

Üljetek le, beszéljétek meg ezt a dolgot.

Viszont,ami a legfontosabb,az az,hogy szeresd önmagad. Így az önbizalmad is helyre áll. Fogadd el magad úgy,ahogy vagy. Gondolj arra, hogy benned olyan értékek vannak,ami másokban nincs meg,vagy kevésbé. Tűnj ki valamivel,amiben jó vagy. Ez lehet bármi: sport,festészet,hobbi...stb. Ami a külsőségeket illeti,nézz mélyen a tükörbe és tedd fel azt a kérdést,hogy mi tetszik magadon a legjobban,mivel a legjobban megelégedve? Ez is lehet bármely testrészed. Ezek után hívd fel a figyelmet erre a részre. Pl,ha ez a szemed, akkor ez legyen mindig szépen sminkelve,kihúzva stb...Ha te szépnek látod,mások is annak fogják,ezáltal jó lesz a kisugárzásod! A jó kisugárzás pedig sokszor többet ér,mint akármilyen modell alak! ;)

2011. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. De ő nem kéri az életedet!!! Ő annyit kér, hogy bízz benne!


A szeretet azt is jelenti, hogy nem úgy szeretsz valakit, ahogy NEKED jó (pl. hogy az életedet adod, pedig nem kérte senki), hanem úgy, ahogy NEKI jó.


Nem kellenek a nagy szavak, amiknek a valóságtartalma sose derül ki. A hétköznapi, kisebb horderejű dolgokban sokkal nehezebb helyt állni.

2011. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!