Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy ő...

Hogy dolgozzam fel, hogy ő ilyen sok lánnyal volt már?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul esik..

Nagyon önbizalom hiányos vagyok, kb semmire sem tartom magam.

9 hónapig voltunk együtt, majd szakítottam vele (úgy éreztem, hogy nem szeretem..), és szeptemberben jöttünk újra össze.

Ő régen (még mielőtt a 9 hónapos kapcsolatunk elkezdődött volna) rengeteg lánnyal feküdt le (kb 40), és nyáron is volt 2 lány, akivel lefeküdt.. Nem is járt velük, meg semmi..


Képtelen vagyok ezt így felfogni. Oké, nekem is volt valakim nyáron, de nem fűvel-fával feküdtem le, akiknek ma már a nevét se tudom...


Mit csináljak? Komolyan már azon gondolkozok, hogy szakítok.. Folyton azon kattog az agyam, hogy neki mikor kell valami jobb, szebb.. Akkor is féltékeny vagyok, ha egyszerűen mással beszél msn-en :( Próbálom visszafogni magam, de sokszor nem megy...

Ő meg tesz mindent értem, kb a tenyerén hordoz, de ezeket a dolgokat elfelejtem, amikor elborul az agyam...


2011. jan. 25. 15:10
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, most egy picit jobban érzem magam.. :)
2011. jan. 25. 15:22
 12/43 anonim ***** válasza:

de hisz ő maga is mondja, hogy te vagy neki az igaz és szeret téged!! Akkor mit vársz? Vesse le magát a Lánchídról bizonyításként, vagy mit?? Ne csináld már csajszi, tessék uralkodni magadon, mert, ha nem teszed, kidob hidd el nekem, és na majd AKKOR lehet sírni!:( :)


megint 22L

2011. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Bár abba még mindig belegondolni is rossz, hogy más lányokkal beszélgetne mondjuk :S Lehet jobb fej mint én, és erre ő is rájön, és még a végén elhagy..
2011. jan. 25. 15:22
 14/43 A kérdező kommentje:
Ezzel a sok csajjal is tuti úgy kezdődött neki, hogy cska beszélgettek, aztán.. :S
2011. jan. 25. 15:23
 15/43 anonim ***** válasza:
51%

*Bár abba még mindig belegondolni is rossz, hogy más lányokkal beszélgetne mondjuk.


Ugye ez most vicc? Valaki meg akarná tiltani nekem (vagy csak a gondolat megfordulna a fejében, miért csinálom), hogy beszélgessek valaki mással, úgy rúgnám ki, a lába nem érné a földet. Ha nem bízik bennem, semmi értelme az egésznek.

2011. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem sem tetszene hogy a pasim ennyi növel volt előttem,valoszinü nem is lenne a pasim emiatt.Nekem nem hiányozna az h mindenki megvolt neki és bármerre megyünk ki tudja kivel nem volt.Legyen tapasztalata és lehetett több növel is,de ez egy kicsit sok(40).Vlt egy fiu régen aki nagyon tetszett,aztán láttam h mindig minden buliba más csajjal jön össze(nekem közbe lett valakim)aztán olyannal is összejött aki már nagyon gáz(pedig a fiu tök igényes és helyes volt,de ebböl a szempontbol igénytelen.

Aztán mikor nem volt már pasim összejöhettünk volna,de amikor találkára került volna a sor nem akartam már a dolgot.Annyira kiábránito lett ezáltal h hihetetlen.Szerintem ha téged ennyire zavar ez akkor zavarni fog késöbb is.Szerintem godold át a dolgot.Amúgy még annyit,,,hogy szerintem azon nem feltétlen kell agyalnod hogy kell neki majd egy jobb vagy más,ugyis ez a szintén csélcsap fiu akiröl irtam most komoly kapcsolatban él évek ota.Lehet barátod is kiélte már magát.Amúgy meg nem kell ahoz sok nő(régen)h késztetést érezzen a megcsalásra,olyan is megcsalhatja az emberet akinek alig volt csaja azelött,sőőőt.Szóval szerintem itt nem ezen kell aggodni hanem h elfogadod e úgy ahogy van.

2011. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

minden kapcsolat úgy kezdődik, hogy először csak beszélgetnek, ismerkednek és hasonlók, szerintem a tiétek is így kezdődött.

Ha minden nőnemű lényben a riválist látod, az nagyon nagy baj, és magadban keresd a hibát, mert ez már borzalmas súlyos dolog nálad úgy látom! Sőt beteges!:(

Én sem hisztizek, mert a párom beszélget lányokkal az egyetemen, hisz a csoporttársai egy közösségben vannak, még jó, hogy beszélgetnek.:)

2011. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam, mint Te:

Külsőre, főleg első ránézésre nem vagyok vmi "hűdebombázó". Nagyon sovány vagyok, ami senkinek sem tetszik, talán csak az arcom jó. Elég önbizalom-hiányos voltam, de elfogadtam magam, és jól érzem magam a bőrömben:) amikor belépett az életembe a Párom, akkor ő mindig bókolt. Minden második mondata az volt, hogy de szép vagy. Nem hittem el neki, hogy vkinek tudok tetszeni, de kisugárzás miatt sikerült. Rengeteg barátnője volt előttem (csak néhánnyal feküdt le közülük), de azóta is hajtogatja, hogy én vagyok neki a legjobb.

Tehát, ha a barátod másodszor is Veled van, akkor csak van Benned vmi olyan, ami jó neki! Ha baja lenne Veled, vagy jobban tetszene neki vki előző, akkor nem Téged választana! És ne agyalj a múltján, örülj, hogy Te jobb vagy 40 csajnál is!

2011. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindig igaz ez a 40...

Jó, tudom létezik.

De:

Néhány hapsi azt hiszi, ha ekkora számokkal dobálódzik (miközben akár nem igaz), akkor attól nagyfiú...

Vagy ha szakítani akar, akkor is előjöhet a 40 barátnőm volt témával, mert így elmegy a gusztusod tőle, és magadtól lépsz.


Nem venném komolyan az ilyen fickót. Nagyobbra értékelem azt aki vállalja, hogy 2 barátnője, ha 2 volt, az hűséges típus...

2011. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Igazatok van..

Ő is mondja sokszor, hogy milyen gyönyörű vagyok, de én ezt nem hiszem, nagyon dagadt vagyok, majd ha lefogyok, leszek szép is, egyszerűen nem nagyon tudom elhinni, hogy tényleg szépnek tart..

2011. jan. 25. 15:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!