Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy ő...

Hogy dolgozzam fel, hogy ő ilyen sok lánnyal volt már?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul esik..

Nagyon önbizalom hiányos vagyok, kb semmire sem tartom magam.

9 hónapig voltunk együtt, majd szakítottam vele (úgy éreztem, hogy nem szeretem..), és szeptemberben jöttünk újra össze.

Ő régen (még mielőtt a 9 hónapos kapcsolatunk elkezdődött volna) rengeteg lánnyal feküdt le (kb 40), és nyáron is volt 2 lány, akivel lefeküdt.. Nem is járt velük, meg semmi..


Képtelen vagyok ezt így felfogni. Oké, nekem is volt valakim nyáron, de nem fűvel-fával feküdtem le, akiknek ma már a nevét se tudom...


Mit csináljak? Komolyan már azon gondolkozok, hogy szakítok.. Folyton azon kattog az agyam, hogy neki mikor kell valami jobb, szebb.. Akkor is féltékeny vagyok, ha egyszerűen mással beszél msn-en :( Próbálom visszafogni magam, de sokszor nem megy...

Ő meg tesz mindent értem, kb a tenyerén hordoz, de ezeket a dolgokat elfelejtem, amikor elborul az agyam...


2011. jan. 25. 15:10
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Nem hiszi, hogy nagyfiú, sőt, szégyelli, és megbánta. Na akkor?
2011. jan. 25. 15:31
 22/43 anonim ***** válasza:
51%

na akkor? Higgy neki én nem értem tényleg még mit vársz tőle, ebbe bele fog fáradni, már kb harmadszor írom le, de akkor is leírom újra újra, ameddig nem jössz rá:)

Jobb lenne, ha végre megtanulnád őt értékelni, és csak a jelennel foglalkozni. Mert, ha akkor jössz rá milyen kis buta voltál, mikor már csak porzik utána a talaj, akkor már bezony késő! ne akard, hogy megutáljon, senkinek sincs szüksége ilyen parás barátnőre!

2011. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Nem neked írtam, hanem 15:30-asnak.

Most nem az volt a kérdés, hogy tényleg annyival volt-e. Ha 35, akkor is sz@rul esik, ha meg 60, akkor is.


És mint írtam, FELFOGTAM.

2011. jan. 25. 15:38
 24/43 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo,

Ne felejtsd, fiuk/ferfiak szeretik megsokszorositani agyi partneruk szamat. Nem mindegy hogy 10 volt elotted, mig harag volt, egy, ketto vagy egy sem?

2011. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy és társfüggő,sajnos.Megfogod fojtani őt,és elfog menekülni...
2011. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

azért óvszert használnék ez esetben...



Engem ez nagyon zavarna, szóval nem is tudom mit mondjak.

Ha el tudod fogadni akkor tudtok együtt élni, ellenkező esetben sajnos nem nagyon...mert ez örökre megmérgezi a kapcsolatotokat.

De ha sikerül elfogadnod semmi gond!

2011. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

ja és igen azt szokták mondani, hogy a férfiaknál az általuk mondott partner számát el kell osztani 5-el az az igazi....

a nőknél meg meg kell szorozni:D

2011. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Talán később változni fog minden..

Még "friss" minden, lassan 5. hónapja leszünk együtt..

Majd (a bűvös..) 1. évfordulónál szerintem meg fog változni minden, elvégre 1 évig velem volt, szakítás nélkül...

2011. jan. 25. 16:04
 29/43 A kérdező kommentje:
Nem hazudik nekem semmiben, és miért hazudná, hogy sok lánnyal volt, mikor tudja,hogy az nekem szarul esik? ... Logikus..
2011. jan. 25. 16:05
 30/43 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem hazudik.Épp a 41-es számú a soros...Egyébként meg a 40 az kamu.
2011. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!