Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy ő...

Hogy dolgozzam fel, hogy ő ilyen sok lánnyal volt már?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul esik..

Nagyon önbizalom hiányos vagyok, kb semmire sem tartom magam.

9 hónapig voltunk együtt, majd szakítottam vele (úgy éreztem, hogy nem szeretem..), és szeptemberben jöttünk újra össze.

Ő régen (még mielőtt a 9 hónapos kapcsolatunk elkezdődött volna) rengeteg lánnyal feküdt le (kb 40), és nyáron is volt 2 lány, akivel lefeküdt.. Nem is járt velük, meg semmi..


Képtelen vagyok ezt így felfogni. Oké, nekem is volt valakim nyáron, de nem fűvel-fával feküdtem le, akiknek ma már a nevét se tudom...


Mit csináljak? Komolyan már azon gondolkozok, hogy szakítok.. Folyton azon kattog az agyam, hogy neki mikor kell valami jobb, szebb.. Akkor is féltékeny vagyok, ha egyszerűen mással beszél msn-en :( Próbálom visszafogni magam, de sokszor nem megy...

Ő meg tesz mindent értem, kb a tenyerén hordoz, de ezeket a dolgokat elfelejtem, amikor elborul az agyam...


2011. jan. 25. 15:10
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ez volt a kérdés, hogy hazudik-e. Én tudom, hogy nem, az, hogy te mit hiszel, te dolgod. Tarthatod magadban is a gondolataidat. Nem muszáj pont ehhez a kérdéshez írnod, ha normálisat nem tudsz.
2011. jan. 25. 16:14
 32/43 anonim ***** válasza:

Semmi logikus nincs a szerelemben. Ezt most jegyezd meg, es akkor nem lesz a szived tul gyakran osszetorve.

Mi bajod van a valaszokkal? Te kerdeztel, valaszolok valaszolnak. Ha szelektalis valaszokat vartal, akkor a baratnodet kellett volna megkerdezni.

2011. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

engem is zavarna. mert ez azt mutatja, hgoy felületes kapcsolatai voltak. nekem meg ez sokat mond egy emberről.

és ne jöjjetek itt a "kiéléssel", mert az egy nagy kamu. az életet nem kiélni, hanem megélni kell. A dolgokat ki lehet próbálni 1-10 partnerrel is, és 100-zal is. az előbbi minőségi, a második mennyiségi. én az előbbire szavazok. legyen szó szórakozásról, utazásról, szexről.. nem kell ehhez 40 partner.

2011. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Es hol van a bizobyitek hogy kis sracnak volt 40+10 agytarsa? Lehet hogy almodozik szegenyke.
2011. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Hát nekem ilyen ribanc faszi nem kellene. Gyanús, hogy pont te kellesz neki, ilyen teszetoszán.


Mégis a pasik az önbizalomhiányos nőkre buknak?

2011. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Már miért lennék teszetosza? -.-'

Valószínűleg azért van velem, mert szeret, én vagyok az egyetlen biztos pont az életében, rám mindig számíthat és ez fordítva is igaz...

Attól, hogy önbizalomhiányos vagyok, még nem vagyok egy sarokban magát meghúzó kis senki..

2011. jan. 25. 17:10
 37/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, érdekes vagy... egyik pillanatban te vagy az önbizalomhiányos, nyafogó nő, aki nem érti, miért lenne elég jó a sok nőt kipróbált pasijának. Amikor valaki egyetért veled, mert leírja, amit te hangoztattál magadról, hogy miért is te kellhetsz a srácnak, rögtön megvéded magad és sorolod az okait, miért. Akkor minek kérdezed? Tudod, hogy kellesz neki, várod a megerősítést, hogy mindenki azt mondja: igen, téged akar, de te mintha meg sem hallanád, csak nyafogsz tovább. Mi mást írjunk?

Nem rosszból mondtam ezt, de a semmit hajtod. Szeret, majd akkor kételkedj, ha gyanúd van, hogy most is nőzik.

2011. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
hm
2011. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mi folyik itt?!

15:30-as vagyok...

Kedves Kérdező! A fenti kis bekezdésből nem csak minimális képünk van a barátodról. Én nem azt írtam, hogy egész biztosan nem volt 40 nője. Hanem csak azt, hogy előfordulhat, hogy nem is igaz, mert ezért-azért szoktak a férfiak nagyzolni, és jó ha figyelembe veszed ezt is.


Igazad van, én sem a kérdésedre válaszoltam, hanem saját tapasztalatból írtam olyat, amiről úgy gondoltam figyelembe vehetsz, ha úgy látod mondok valamit. De nem.


Tehát akkor biztos vagy benne, hogy volt 40 nője, és bánja, és az is tény, hogy most veled van. Induljunk ki ebből!


Hogyan erősíthetnénk az önbizalmad?

Mert az úgy tűnik tényleg kevés van, és még szerintem naív is vagy és talán picit féltékeny. Hát azt mondom:

Ha 9+x hónapja együtt vagytok, akkor azért a csak jelent valamit, gondolj már bele! Ne azon töprengj, hogy milyen csajai voltak, mert ezek szerint a közeledbe sem értek, ha velük szinte kapcsolat sem alakult ki! Ne is faggasd őt az exekről! Inkább bolondítsd még jobban magadba, hogy véletlen se legyen esélye a 42. csajnak! És csinálj kreatív huncutságokat, hogy hagyja az msn-t a csudába és téged vigyen a "dunnyhába"! :D

2011. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ezek szerint másoknak is kellett, mégis veled van. Ez csak jelent valamit.
2011. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!