Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek belehülyülni. Én...

Kezdek belehülyülni. Én vagyok a maradi? Fontos

Figyelt kérdés

Szóval..


Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel.

Tudom nem nagy év,de a mai fiatalságban szerintem ez már nagy szó.

Én 18 éves vagyok,a a barátnőm 16.


Mostanában egyre többet veszekszünk.Nem tudom mi lehet az oka.Próbálok többet nyelni,szinte mindent elengedek neki,csakhogy a veszekedést elkerüljük.


Rengeteg barátot feláldoztam a lányért,hogy vele lehessek.


Amióta gimibe jár,bekerült az "elitbe".

Szóval akik hétvégenként cserélik a pasijukat,össze-vissza dugnak bolondítják a pasikat.(Nem vagyok maradi,otthonülő,szoktam inni,berúgni,de azért engem irritál hogy ilyenekkel lóg)

Főleg,hogy az uncsija is ilyen,egy suliba járnak.

Legutoljára dicsekedett hogy 13 fiúval smárolt szombaton.


A barátnőmet én nem szoktam visszatartani bárhova engedem,nem állok az útjába.Anno egyet kértem,hogy a szomszédommal ne nagyon haverkodjon mivel nagyon nem vagyunk jóban velük.


Erre,pár napja azt mondta,hogy jó lett volna,azon a házibulin lenni szilveszterkor.Holnap az ő koncertjükre fog menni.


Pedig csak ennyit kértem.Ő mindig duzzogott anno,hogyha egy lány rám köszönt is.Mára elég kevés csaj barátom maradt,és ez teljes mértékben az ő hibája,amit nem sajnálnék,ha a kapcsolatunk megfelelő lenne,de nem az..


Én nem vele járok egy suliba,de egy közös ismerősünk(!!), mondta hogy sok a fiú körülötte.(Ezt a barátnőmnek).Én erre sem szóltam semmit,de amikor már egy 2. is mondja (ő nekem)az egy kicsit bosszantó.


1 hete,azt mondta,hogy szabad akar lenni,és hogy legyen nyílt kapcsolat.Nálam ez a szabad megcsalást jelenti.

Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak?

Igaz,utána visszavonta,azzal az indokkal hogy hiányoznék neki..


Ha vége lesz belebolondulok,ezért halasztgatom a szakítást.



Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Szerintetek szeret és csak én gondolom úgy hogy "még" tartaléknak jó vagyok?


2011. jan. 24. 21:32
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Tehát semmi nem jut eszedbe?
2011. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2011. febr. 20. 11:53
 43/46 anonim ***** válasza:
Azt vártam, hogy majd felsorolsz pár jó tulajdonságot. Nem csak azért szereted, mert szereted. Ez nem válasz.
2011. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

-Gyönyörű és ezt nem csak azért mondom mert..

-Okos

-Jószívű ez a legjobb tulajdonsága..

És szerénynek azért szerény..

2011. febr. 21. 17:12
 45/46 anonim ***** válasza:
hűség nélkül mit ér? a nő legszebb ékessége HŰSÉG ...
2011. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
a hűség
2011. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!