Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek belehülyülni. Én...

Kezdek belehülyülni. Én vagyok a maradi? Fontos

Figyelt kérdés

Szóval..


Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel.

Tudom nem nagy év,de a mai fiatalságban szerintem ez már nagy szó.

Én 18 éves vagyok,a a barátnőm 16.


Mostanában egyre többet veszekszünk.Nem tudom mi lehet az oka.Próbálok többet nyelni,szinte mindent elengedek neki,csakhogy a veszekedést elkerüljük.


Rengeteg barátot feláldoztam a lányért,hogy vele lehessek.


Amióta gimibe jár,bekerült az "elitbe".

Szóval akik hétvégenként cserélik a pasijukat,össze-vissza dugnak bolondítják a pasikat.(Nem vagyok maradi,otthonülő,szoktam inni,berúgni,de azért engem irritál hogy ilyenekkel lóg)

Főleg,hogy az uncsija is ilyen,egy suliba járnak.

Legutoljára dicsekedett hogy 13 fiúval smárolt szombaton.


A barátnőmet én nem szoktam visszatartani bárhova engedem,nem állok az útjába.Anno egyet kértem,hogy a szomszédommal ne nagyon haverkodjon mivel nagyon nem vagyunk jóban velük.


Erre,pár napja azt mondta,hogy jó lett volna,azon a házibulin lenni szilveszterkor.Holnap az ő koncertjükre fog menni.


Pedig csak ennyit kértem.Ő mindig duzzogott anno,hogyha egy lány rám köszönt is.Mára elég kevés csaj barátom maradt,és ez teljes mértékben az ő hibája,amit nem sajnálnék,ha a kapcsolatunk megfelelő lenne,de nem az..


Én nem vele járok egy suliba,de egy közös ismerősünk(!!), mondta hogy sok a fiú körülötte.(Ezt a barátnőmnek).Én erre sem szóltam semmit,de amikor már egy 2. is mondja (ő nekem)az egy kicsit bosszantó.


1 hete,azt mondta,hogy szabad akar lenni,és hogy legyen nyílt kapcsolat.Nálam ez a szabad megcsalást jelenti.

Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak?

Igaz,utána visszavonta,azzal az indokkal hogy hiányoznék neki..


Ha vége lesz belebolondulok,ezért halasztgatom a szakítást.



Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Szerintetek szeret és csak én gondolom úgy hogy "még" tartaléknak jó vagyok?


2011. jan. 24. 21:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
Férfi vagy és ez azért elég rendesen megsértette a férfi büszkeségedet. A barátnőd most kamasz és ilyen viselkedéssel nem való mellé olyan fiú, amilyen te vagy. Nem tud megbecsülni, mert tudja, hogy ott vagy neki. Szakíts vele, pár hét múlva sírva szalad hozzád vissza.
2011. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
98%
Jól gondolod tartaléknak kellesz neki! Dobd ki minél hamarabb...Ne halogasd a szakítást,ne ahgy,hogy megalázzon:S az azért kicsit durva! hagy ott a pi*be!
2011. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj jópofa, Te egy értelmes ember vagy aki szerelmes.

Ne vállalj be mindent csak azért mert szerelmes vagy, mert minden Nö ugyan ezt fogja tenni Veled.

Ne türd el ezt a megaláztatást.

Én a helyedben már a 13 pasival való smárolás után kidobtam volna. Te csak addig leszel jó, ameddig nem jön más vagy egyedül van, ahogy Te is mondtad, "tartalék" vagy.


Szakíts vele és felejtsd el, Te ettöl többet érdemelsz!

2011. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Subyka válasza:
100%
Szia, szerintem élni szeretne egy kicsit. Bulizni, ismerkedni felhőtlenül. Bár téged szeret és nem akar elveszíteni, csábítja az ismeretlen. Ha te vagy neki az első nem is baj ha megy engedni kell, ha nem most megy később fog. Talán tartsatok szünetet és kibukik ki kinek fontosabb. Ha te jobban szereted őt mint a csajszi téged és menni akar akkor sajnos ne álltasd magad ennél sokkal többet érsz! Tartsd magad többre ennél akkor is ha belül nagyon fáj! Ne mutasd jön ő még feléd!
2011. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
95%

fiatal még, szertelen, és maga sem tudja mit akar, próbálgatja az erejét stb stb. Amellett, és ne haragudj meg, de egy hisztis kis leányzó lehet, tudom, hogy szereted, és úgysem fogod elhagyni hiába mondaná bárki is.

de előre mondom, hogy előbb-utóbb bele unsz, és repül a kisasszony, aztán majd sírhat..:S:S

férfi vagy, bár még 18éves, de nem fogod sokáig tűrni a hisztit, erre a nyakamat tenném:)


22L

2011. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
98%
Nem szeret és kàr érte felàldoznod mindenkit és mindent.Hagyd elmenni és hadd élje az életét.Azért az még nem modern valaki,ha berug,màs jelent a modernség,inkàbb ne igyàl.Nem kell belebolondulnod,ha elhagyod, pontosan azért csinàlja veled.Van még sok làny lépnék a helyedben.
2011. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Amikor szakítani akartam 2 hónapja,hasonló okok miatt akkor rendesen sírt.

Szóval azért nem tudom,hogy most mi legyen.


Szerintem is élni akar..

Azt hiszem ideje felébrednem:)

2011. jan. 24. 21:40
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy sirt mert tudja,hogy zsarolhat.
2011. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a kérdező úgy érti, hogy a csaj unokatesója smárolt 13 pasival, nem a barátnő.

A leírásod alapján, így kívülről nézve, ez a kapcsolat már eléggé a végét járja. (Legalábbis a barátnőd részéről biztos.) Te is érzed, hogy szakítanod kéne. De azt is megértem, hogy ez milyen nehéz. Sok erőt kívánok mindenhez!

2011. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Akkor megmenteni nem is tudom a kapcsolatot?

Sehogy sem?

2011. jan. 24. 21:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!