Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek belehülyülni. Én...

Kezdek belehülyülni. Én vagyok a maradi? Fontos

Figyelt kérdés

Szóval..


Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel.

Tudom nem nagy év,de a mai fiatalságban szerintem ez már nagy szó.

Én 18 éves vagyok,a a barátnőm 16.


Mostanában egyre többet veszekszünk.Nem tudom mi lehet az oka.Próbálok többet nyelni,szinte mindent elengedek neki,csakhogy a veszekedést elkerüljük.


Rengeteg barátot feláldoztam a lányért,hogy vele lehessek.


Amióta gimibe jár,bekerült az "elitbe".

Szóval akik hétvégenként cserélik a pasijukat,össze-vissza dugnak bolondítják a pasikat.(Nem vagyok maradi,otthonülő,szoktam inni,berúgni,de azért engem irritál hogy ilyenekkel lóg)

Főleg,hogy az uncsija is ilyen,egy suliba járnak.

Legutoljára dicsekedett hogy 13 fiúval smárolt szombaton.


A barátnőmet én nem szoktam visszatartani bárhova engedem,nem állok az útjába.Anno egyet kértem,hogy a szomszédommal ne nagyon haverkodjon mivel nagyon nem vagyunk jóban velük.


Erre,pár napja azt mondta,hogy jó lett volna,azon a házibulin lenni szilveszterkor.Holnap az ő koncertjükre fog menni.


Pedig csak ennyit kértem.Ő mindig duzzogott anno,hogyha egy lány rám köszönt is.Mára elég kevés csaj barátom maradt,és ez teljes mértékben az ő hibája,amit nem sajnálnék,ha a kapcsolatunk megfelelő lenne,de nem az..


Én nem vele járok egy suliba,de egy közös ismerősünk(!!), mondta hogy sok a fiú körülötte.(Ezt a barátnőmnek).Én erre sem szóltam semmit,de amikor már egy 2. is mondja (ő nekem)az egy kicsit bosszantó.


1 hete,azt mondta,hogy szabad akar lenni,és hogy legyen nyílt kapcsolat.Nálam ez a szabad megcsalást jelenti.

Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak?

Igaz,utána visszavonta,azzal az indokkal hogy hiányoznék neki..


Ha vége lesz belebolondulok,ezért halasztgatom a szakítást.



Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Szerintetek szeret és csak én gondolom úgy hogy "még" tartaléknak jó vagyok?


2011. jan. 24. 21:32
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Légy FÉRFI dobd ki !!
2011. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy nyílt kapcsolat, ez a gyávák dumája. Vagy együtt van egy pár, vagy nincs.

Szerintem eléggé elnéző voltál vele, ha mégsem szakítotok, akkor legyél intoleránsabb egy kicsit.

2011. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ennek már vége, a nyílt kapcsolat dumával "kimondta" .

Az én taktikám "fiatalon",az volt,hogy addig idegeltem a srácot, meg csináltam ilyen dolgokat mint a te barátnőd, amig ő mondta ki hogy vége, mert akkor nem nekem kellett, és nem volt lelkiismeret furdalásom.


Ő is magához tér egyszer, és felnő, de sajna ennek vége, pedig tényleg normális vagy ahogy írtad a dolgokat.


Egy 30 éves öreglány :-))))

2011. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 sz12 ***** válasza:
100%

Szerintem már túlságosan is elnéző voltál vele!!!

Nyílt kapcsolat?? Ahogy írták előttem is, v együtt vagytok, v nem!!

Ne hagyd, h szórakozzon veled!!!

19/L

2011. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz.Fiatal vagy még,nem kell megbolondulnod.Pont abban a korban van,amikor még tombolnak benne a hormonok,ha nem szerelmes beléd,akkor simán meg fog csalni.Ne várd meg,h ő dobjon ki még a végén.Ez a nyílt kapcsolat duma a legszarabb,kb egy szinten van a tartsunk egy kis szünetet dumával.Valószínű van már látóhatáron egy srác neki,ez a szöveg meg azért jött,mert bántaná a lelkiismeretét,ha megcsalna.Bár ki tudja,igazából amikor már találgatni kell,akkor már gáz van!21/F
2011. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam a válaszokat, nem ismerem a lányt, de téged sem. De ezek alapján tipikus: te azért vagy jó neki, mert mindent elnézel, úgy ugráltat, ahogy neki tetszik, lényegében szórakozik játszik veled, fogadok te még fizeted is a dolgait, meg viszed meg elhívod ide-oda. fiatal vagy, ez nem szerelem, legalábbis a lány részéről nem, ennél jobb lányt érdemelsz és fogsz is találni, ne ragadj le az ilyen kis ribancok mellett. Más a helyedben már egy csók után páros lábbal hajította volna ki a kiscsajt.
2011. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
a lány fiatal s komolytalan.viisaelkedéséből ítélve nem szeret csak szórakozik veled mint a többivel.Ha van eszed keresel rendes lányt,ezt nem érdemled.De te tudod,ha boldogtalan akarsz lenni s fájjon mindig...A nyitott kapcsolat már egy amugy sem müködő kapcsolatnál jön szóba,értelme nincs.Nem öszinte szereteten alapul.És mindnek ugyanaz a vége:előbb utóbb valakiért dob majd,vagy te őt.Ha megszabadulsz tölle az a legjobb-neked!
2011. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Te magad is látod, hogy ez így nem jó. Ha teljes szívedből szeretsz valakit akkor CSAK őt akarod és eszedbe se jut egy nyilt kapcsolat lehetősége. Szerintem.:S


Bár ismerek egy "párt" akik megpróbálták, hogy ott mindkettőjüknek kedvező volt ez a helyzet, mindketten kicsapongóak voltak. De ők is azt hiszem 2-3 hónapig voltak együtt.


Hogy rendbe lehet-e hozni!? Te szerelmes vagy és látszik, hogy mindend megteszel de ez egy bizonyos idő után nagyon kevés mert neki is akarnia kell.Csak vajon ő mennyire akarhatja, ha ennyire kifelé kacsintgat..Egy beszélgetsét megér a dolog mindenesetre, hátha ráébred, hogy Te többet érnél holmi futó kalandnál. Viszont senki után ne fuss!:S


L/19

2011. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Ott rontottad el amikor egy kis sírás után egyből visszafogadtad . Onnan tudta , hogy veled bármit megtehet és abban a másodpercben megszűntél férfi lenni és "kiherélt" .

Sajnos vagy visszaszerzed a golyóidat , vagy meg fog csalni (vagy már megcsalt) és te folyamatosan csak szívni fogsz ebben a kapcsolatban .

Keress inkább egy 18-20 éves csajt azok általában már letudják a bulizós korszakukat .


Vagy ha tényleg nagyon szereted hagysz neki egy fél év - év szünetet , had élje ki magát , had feküdjön le bárkivel és utána megpróbálod visszaszerezni , de addig se legyél a harmadik fél ...

2011. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Te most komolyan... mit vársz egy 16 éves kislánytól???

Azt se hidd el amit kérdez!!!

Ne legyél lúzer, ne vergődj! Szánalmas leszel, és ostoba.

Zavard el a pi..csába, és keress egy olyan lányt akinek több van 3 IQ-nál.

31/F

2011. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!