Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek belehülyülni. Én...

Kezdek belehülyülni. Én vagyok a maradi? Fontos

Figyelt kérdés

Szóval..


Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel.

Tudom nem nagy év,de a mai fiatalságban szerintem ez már nagy szó.

Én 18 éves vagyok,a a barátnőm 16.


Mostanában egyre többet veszekszünk.Nem tudom mi lehet az oka.Próbálok többet nyelni,szinte mindent elengedek neki,csakhogy a veszekedést elkerüljük.


Rengeteg barátot feláldoztam a lányért,hogy vele lehessek.


Amióta gimibe jár,bekerült az "elitbe".

Szóval akik hétvégenként cserélik a pasijukat,össze-vissza dugnak bolondítják a pasikat.(Nem vagyok maradi,otthonülő,szoktam inni,berúgni,de azért engem irritál hogy ilyenekkel lóg)

Főleg,hogy az uncsija is ilyen,egy suliba járnak.

Legutoljára dicsekedett hogy 13 fiúval smárolt szombaton.


A barátnőmet én nem szoktam visszatartani bárhova engedem,nem állok az útjába.Anno egyet kértem,hogy a szomszédommal ne nagyon haverkodjon mivel nagyon nem vagyunk jóban velük.


Erre,pár napja azt mondta,hogy jó lett volna,azon a házibulin lenni szilveszterkor.Holnap az ő koncertjükre fog menni.


Pedig csak ennyit kértem.Ő mindig duzzogott anno,hogyha egy lány rám köszönt is.Mára elég kevés csaj barátom maradt,és ez teljes mértékben az ő hibája,amit nem sajnálnék,ha a kapcsolatunk megfelelő lenne,de nem az..


Én nem vele járok egy suliba,de egy közös ismerősünk(!!), mondta hogy sok a fiú körülötte.(Ezt a barátnőmnek).Én erre sem szóltam semmit,de amikor már egy 2. is mondja (ő nekem)az egy kicsit bosszantó.


1 hete,azt mondta,hogy szabad akar lenni,és hogy legyen nyílt kapcsolat.Nálam ez a szabad megcsalást jelenti.

Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak?

Igaz,utána visszavonta,azzal az indokkal hogy hiányoznék neki..


Ha vége lesz belebolondulok,ezért halasztgatom a szakítást.



Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Szerintetek szeret és csak én gondolom úgy hogy "még" tartaléknak jó vagyok?


2011. jan. 24. 21:32
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg azzal, hogy ultimátumot adsz neki, vagy viselkedik és felfogja mi a különbség normális és abnormális viselkedés között, vagy pedig elhagyod. Ha ezt nem hiszi el, el is hagyod, és mondom, pár hét és visszamegy hozzád.
2011. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem vagy maradi,hanem egy nagyon kedves,komoly srác lehetsz!(nagy kincs a mai világban)

Lehet,hogy szeret,de ő még nem elég érett egy komoly kapcsolathoz ezek szerint! Szerintem szakítsatok,és majd 1-2 hónap múlva meglátjátok,hogy a jobb mind a kettőtöknek,mert ennek így nincs értelme!Hidd el tapasztalatból beszélek.25 éves nő vagyok,9.éve vagyok a párommal: ) sok nehézségen keresztül mentünk,de mivel tényleg szeretjük egymást túl élte a kapcsolatunk!Férj és feleség lettünk,2 gyönyörű kislánnyal: ) De 16 éves kortól,hosszú volt az út idáig!

2011. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
78%

Az Én volt barátnöm is hasonlóan viselkedett.

Amikor szex közben felvette a telefont és félrevonult, akkor szó szerint kidobtam és szakítani akartam vele.

Nem tettem meg, mert hülye voltam.

Bizonygatta, hogy mennyire szeret, aztán egy szép napon bejelentette, hogy eljegyezte a 18 évvel idösebb barátja.....és Ö jó, mert van pénze....


Szerintem a barátnöd stílusához igazodóan, szakíts vele most sms-ben, mert lehet, hogy reggel már mással ébred.

Gondolom az a kis szünet is csak azért volt köztetek, mert Öt addig éppen valaki kihasználta Ö meg hagyta.

2011. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ehhez az kell érezze mit kockáztat, mit veszíthet. Ameddig tudja, hogy sakkban tarthat, az ő kezében van a gyeplő, addig tudja, hogy bármit tesz, te mindig ott vagy. Amikor majd érzi, hogy romba dől alatta a vár, akkor fog elgondolkozni, hogy talán mégis hibát követett el.

Amikor pedig visszafogadod akkor közöld vele, hogy utoljára fogadtad vissza, ha még egyszer előfordul ilyesmi, soha többé nem kezditek újra. És tartsd is be a szavad.

2011. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj én nem mondanám, hogy most szó nélkül dobd ki a francba, DE semmiképp se hagyd, hogy a tökeidre taposson, sőt tessék szépen leültetni, és elmondani, hogy egy kapcsolathoz 2 ember kell, én is alkalmazkodok hozzád, de igen is te is alkalmazkodsz hozzám, és változtatsz a magatartásodon, mert különben itt és most ennyi volt...

és ha ez mellé még elszánt, és elvetemült fejet vágsz, tehát látja rajtad, hogy komolyan beszélsz, ha elkezd sírni "rá vágsz az asztalra" és mondod, hogy nem, ezzel már nem érsz el semmit, a kapcsolatunk a tét... na hát akkor talán még arra is van sansz, hogy úgy megszeppen, hogy mintabarátnő lesz belőle:)


22L

2011. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem kedvelsz valakit, őt még nem tilthatod el a társaságától. A többiben nem kellett volna engedned, inkább legyen egy kis cirkusz. A nyitott kapcsolat után egyértelmű, hogy szakíts.
2011. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akinek ilyen eszébe jut, hogy nyitott kapcsolat, az undorító... biztos, hogy már nem szeret... ennek vége :(
2011. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Ahogy az írásodból látom értelmes srác lehetsz. Ezzel ellentétben a barátnőd még éretlen. Gondolom, még "ki akarja" élni magát. Szerintem nincs túl sok értelme ennek a kapcsolatnak. :S
2011. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jobb, ha hamar kiadod az útját. Bármeddig is tűrsz, mindenképp ez lesz a vége. Azért ragaszkodik hozzád, mert lényegében vele voltál mialatt felnőtt, 14 éves korától. De ez nem jelenti azt, hogy szeret.. csak megszokta, hogy ott vagy mikor szüksége van rád. 16 évesen egyáltalán nem furcsa, hogy valakinek megváltozzon a természete, kíváncsivá váljon, vajon milyen lenne mással.. A nyitott kapcsolat egyértelműen azt jelenti, mást is ki akar próbálni. Bármeddig tartóztatod, örök életére nem fog lemondani róla. Nem tartom helyesnek az ágyból ki - ágyba be hozzáállású nőket, de ha tényleg te voltál az első, és már elmúlt a szerelem részéről, akkor teljesen természetes, hogy tovább akar lépni. A kamaszkor önzésének tudható be, hogy mindezek ellenére nem szakít veled, hanem inkább szédít, és tartalékban meg akar tartani..

Hagyd el, és ne engedd, hogy visszasírja magát. Ha nem felel meg neki az új élete, akkor úgyis el fog gondolkodni azon, mit rontott el, amiért elveszített. Talán akkor már lehet vele kezdeni valamit..

De azt egyetlen nőnek se engedd, hogy kisajátítson. Márpedig a lány barátoktól való eltiltás ezt jelenti. Egy kapcsolatban nem csak neki kell, hogy jól érezze magát.

2011. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is belátod:a nyílt kapcsolat=szabad megcsalás.Te ennél jobbat érdemelsz.
2011. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!