Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét dolog, hogy a...

Nagyon szemét dolog, hogy a sógornőmmel jöttem össze?

Figyelt kérdés
Esküszöm, nem kamu, de nagyon szeretem, a családom meg nem áll szóba velem azóta.
2009. febr. 3. 22:17
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
85%
az utolsó válaszolónak:nagyon sajnálom, hogy ilyen megkeseredett vagy, de nem biztos ,hogy boldogabbak lettettek volna ,ha a szuleitek fiatalon elválnak.gondolj csak bele amilyen sarmosan tud apukád a tobbi novel bánni, ha nem ismertétek volna rendesen akkor lehet ,hogy titeket is befolyásolni tudott volna és még anyukátokat sem szerettétek volna, lehet ,hogy a vállásért ot tettétek volna felelossé.így viszont édesanyád legalább terád számíthat.ha anyukád akart volna találni magának valakit akkor azt az apád mellett is megtette volna bármi áron is, de én úgy gondolom hogy o megelégedett a gyerekekkel és ti voltatok a mindenei.nem tudom az ocséddel milyen a kapcsolatod, lehet ,hogy o nem tehet arról, hogy apád milyen.majd az ido eldonti, lehet ,hogy apád valamikor még rád szorul és rájon hogy hibázott.mindezek miatt , ellenére neked tovább kell lépni és a saját életedet élni és alakítani és nem a múlton rágódni.sajnos azon már nem segíthetunk.kívánom ,hogy a te életed boldogabb legyen és ehhez kívánok neked sok sikert és kitartást.
2009. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
89%

a családjába nem "szarik" az ember, vagy ha igen akkor próbálja meg minél hamarább eltakarítani.

ilyesmit nem csinál értelmes ember a legjobb barátjának a feleségével és a sógornojével.ha már nem talált más not és beleszeretett akkor eloszor válott volna el és mikor elcsitultak volna a kedélyek talán másképp néztek volna a kapcsolatukra.igen a szerelem "vak" de senki nem lehet annyira onzo, hogy mások érzésein taposva, mások fájdalmán keresztul érje el hon áhított boldogságát.lehet, hogy most ti ezt nem tudatosítjátok, de évek múlva ti is undorítónak tartjátok majd.ha maradt még egy kis jó érzés bennetek, menjetek el minél messzebbre és ne okozzatok tobb fájdalmat. egyébként a feleséged bátyja mit szólt hozzá?talán megkoszonte?vagy kaptál legalább egyet a pofádra?már elnézést de megérdemelted volna.gondolkoztál azon, ha fordítva torténik mindez neked hogy esett volna?

2009. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Elb@sztam, de ezt nálam nagyobb emberek is megtették már, ráadásul nem csak a saját életüket tették tönkre, hanem egy országét!

Azt ne higgye senki, hogy nem szégyenlem magam, nagyon szégyellem magam gusztustalan volt amit csináltam, de a hormonok hajtottak, most meg már nem tudom vissza csinálni,és nem is akarom, meg nem is tudom.

2009. febr. 5. 00:53
 34/45 anonim válasza:
81%
mindannyiunkkal előfordult már hogy a szívünk helyett az eszünkre kellett hallgatni....ha ekkora volt a tétje, lehet ebben a szituban sem ártott volna...
2009. febr. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
76%
Ősi igazság hogy ne tégy olyat mással amit te sem szeretnél hogy veled tegyék és ne kívánj olyat másnak amit te sem szeretnél hogy megtörténjen veled. Én azt mondom mindenkinek hogy mások boldogtalansága árán Te sosem lehetsz boldog. És tapasztalatom szerint ez 100%-ig igaz. Az hogy a te esetedben a feleséged boldogtalan volt és Te szívességet tettél vele (ill. a másik családdal) vagy mindenkin csak átgázoltál azt magadnak kell eldönteni. Ha az utóbbi ne add fel, vissza tudod csinálni. Annak a hozzászólónak akit az apjuk végülis nem hagyott el és boldogtalanná tette ezzel az anyját azt mondom hogy az apja nem egy jó ember, és ez nem a megcsalás miatt van. Aki képes a gyerekei életét megkeseríteni és egy nőét aki nem tehet semmiről az nem jó ember, valószínűleg a másik nővel se lett volna jó. (nektek valóban jobb lett volna így).
2009. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
74%
azért arra kiváncsi lennék, azok, akik annyira megértik a kérdezőt és melléállnak, hogy persze hogy nem tehet róla, a szerelem csak úgy jön, semmi előjele, egyszer csak cupido agyonlövi és már szerelmes is, szóval azoktól kérdezném, akik ebben semmi kivetnivalót nem találnak! Ti mit szólnátok hozzá, ha elvinné a feleségeteket/férjeteket a testvéretek házastársa???
2009. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
70%
valóban! jó a kérdés!mindjárt más lenne a véleményuk , ha a saját borukon éreznék!ez a legocsmányabb dolog, amikor a családban torténik ilyesmi.ha mindenáron félre akar lépni van elég idegen "jelentkezo" .
2009. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
91%

A szerelem már csak ilyen... De én mondjuk sosem tenném meg, hogy rokonom, barátom párját elszeressem. Ha érezném, hogy veszélyes a dolog, akkor próbálnám kiküszöbölni, és akkor nem taliznék vele...

De ha már késő, nem lehet mit tenni. A családod majd megbékél. A te életed...

2009. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
57%
ez egyszeruen annyira mocskos és visszataszító, hogy a család sohasem fogja megbocsájtani
2009. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
82%
mellesleg ez is két emberes játék. miért gondoljátok, hogy a pár női tagja csak hagyta magát elszeretni? a nők is gondolkodó emberek ám... nem egy háziállat, vagy egy vagyontárgy, ami gazdát cserél...
2009. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!