Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét dolog, hogy a...

Nagyon szemét dolog, hogy a sógornőmmel jöttem össze?

Figyelt kérdés
Esküszöm, nem kamu, de nagyon szeretem, a családom meg nem áll szóba velem azóta.
2009. febr. 3. 22:17
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
vannak itt sztorik rendesen :D:D
2009. febr. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
95%
2. vagyok. Hát.. én nem ítéllek el téged. Sok mindent megéltem már én is. Hogy beleszeret az ember valakibe, arról általában nem tehet. Vannak akik feláldozzák magukat, a mások boldogsága árán, és azzal törődnek, mit szól a külvilág. És vállalják a boldogtalanságot. Szerintem te ne tedd. Majd elmúlik ez a perpatvar is, valahogy tedd túl magad rajta. Lehet, egy messzebbre költözés segítene nem?
2009. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
76%
hát megérdemled, hogy ne álljon szóba a családod veled. lehet, hogy a feleséged megérdemli, hogy felszarvazd, de a feleséged bátyja, aki a te legjobb haverod, ugye, (?)ő nem érdemelte meg. másrészről undoritónak tartom az egész sztorit, nincs olyan, hogy nem tehetsz róla, de beleszerettél. nyilván volt ennek előzménye, voltak jelzések, amikre pozitivan reagáltál és ez lett belőle. de tudod a normális emberek legkésőbb ennél a pontnál mérlegelik megéri e boritani az egész család életét, vagy inkább elfojtja azt a kis bizsergést. bár a normális emberek nem jutnak el idáig, egyszerüen nem hozzák magukat ilyen helyzetbe, van erkölcsi tartásuk, nem lőnek házi nyúlra. nekem ez a véleményem.
2009. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
65%
IGEN, MINDENKÉPPEN! csak annyi rosszat kívánok neked az életben, amit te okoztál a feleségednek, a feleséged bátyjának és a család többi tagjának! Én sem állnék veled szóba, de ha a nő akit szeretsz, belement ebbe a kapcsolatba, ő sem különb!
2009. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
40%

Miért, mit kellett volna tenniük? Egy tönkrement kapcsolatban színházat, mártirt játszani életük végéig? Hogy ne bántsanak meg mást?

És az ő érzéseikkel ki törödik? Senki. Ez ki is derült.


Szerencsétlen helyzet, de nem tehetnek róla. A magam részéről: azért a házasságért, amelyiknek nem nagy a "szakítószilárdsága"- nem kár.

2009. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
83%

Hát érdekes egy helyzetbe sodort benneteket az élet.

Nem szép dolog,hogy megcsaltad feleséged...miért nem öntöttél tiszta vizet a pohárba,előbb válás,és utána összemelegedés a sógornőddel?

Bár lehet,hogy ez az egész mindenhogyan kínos lett volna,főleg családon belül...

Szerintem te veszítettél a legtöbbet,csak még nem látod át.

Elveszítetted a feleséged,(bár amilyen tiszteletlenül írsz róla,gondolom ez téged annyira nem is zavar)

elveszítetted a legjobb barátod,és a családod bizalmát.

Azért gondolkozz majd el ezen az egészen,hogy megérte ez neked?

Persze most rózsaszínben látod a világot,de mi lesz pár év múlva?

Biztosan homályosodnak majd a dolgok,de a legjobb barátod nem fogod visszakapni,a családodban pedig a tüske benne lesz.

2009. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Válaszolók! Ha már így alakult az életük, miért nehezebb némelyeteknek azt kívánni, hogy éljenek mostmár békében, boldogan és a sértett felek is találják meg a boldogságukat (elszúrt házasságban maradva erre esélyük sem lett volna), mint azt reagálni huhogva, hogy majd meglátják, úgyis később, és jajderossz lesz?


Erre mondják, hogy tipikus magyar mentalitás.

A magam részéről a történet összes szereplőjének azt kívánom, ne bánják meg sosem a döntésüket és legyenek boldogok!

2009. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
88%

Persze,ezzel nincsen semmi gond,szeretném ha a kérdező boldog lenne!

Nekem csak egy dolog van ami nem tetszik ebben az egészben,az pedig a megcsalás!

Szerintem ha egy kapcsolat,házasság nem megy,és már nem is lehet helyrehozni,akkor nem kell rögtön félrekacsintgatni,hanem szépen felnőtt emberek módjára el kell válni!

De teljesen mindegy,ettől függetlenül,tényleg azt kívánom,hogy rendeződjenek a dolgaitok,és éljetek egymás mellett boldogan!

2009. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
59%

Furcsa... Aki - ha már így alakult-mentené a menthetőt, drukkol nekik, béke irányba ötletelget- azt lehúzzátok. (Tiszt. kiv). Aki fröcsög és pfújol, azt fel.

ha már merészeltek egymásba szeretni akkor legalább legyenek boldogtalanok, igaz? :S

Hajrá mélymagyarok!

Csak így tovább...De, figyeljetek az órára, mert néktek nemsokára kezdődik a mónikasó......

2009. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
71%

Kíváncsi lennék rátok pár év múlva.Most még a szép arcotokat mutatjátok egymásnak, de ha felszáll a rózsaszín köd, akkor marad a szürke valóság és valszeg akkor már a mostani párodra fogod azt mondani, hogy megérdemelte, amiért megcsaltad.Persze mindig a másik lesz a hibás és te leszel a tökéletes.Tisztességtelen vagy!!!Ha egyszer feleségül vetted a jelenlegi exed, hogy tudtad ígérgetni neki, hogy én aztán szeretni foglak téged.Jóban rosszban, míg a halál el nem választ...Vagy mondjuk csak addig amíg a sógornőm el nem választ.Ráadásul a barátoddal hogy tehettél ilyet?Én csak azt kívánom nektek, hogy azt a fájdalmat kapjátok vissza mindketten, amit ti okoztatok ez ügy kapcsán a környezeteteknek.DE AZT KAMATOSTÓL!!!

Kedves többi pártoló, nektek csak annyi, hogy bla bla igen egy rossz házasságban ne éljen senki, legyen boldog bármi áron...De ezeknek az embereknek soha semmi nem lesz elég, mindig boildogabbak akarnak majd lenni.Igen igen egyszer élünk, de nem mindegy hogyan.Senki ne áldozza fel a boldogságát, de kétlem, hogy az ilyen kusza érzelmi cselszövések valódi tartós boldogsághoz vezetnének......

2009. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!