Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét dolog, hogy a...

Nagyon szemét dolog, hogy a sógornőmmel jöttem össze?

Figyelt kérdés
Esküszöm, nem kamu, de nagyon szeretem, a családom meg nem áll szóba velem azóta.
2009. febr. 3. 22:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
74%

Szemét dolog vagy sem, nem tehettek róla....

Ha a családod emiatt nem áll veled szóba és nincs egyéb a háttérben, akkor minden csoda 3 napig alapon elmúlik majd... De ha netán elszedted a párjától, akkor az gáz, ne számíts túl sok jóra tőlük.

2009. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Hát.. ha nem csak megdugtad, hanem szereted akkor oké. Nem a legideálisabb, de nem tehettek róla és végül is mindenkinek csak egy élete van.
2009. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

De, elszerettem a párjától!

Aki a legjobb barátom (volt)!

Problémás!

2009. febr. 3. 22:38
 4/45 anonim ***** válasza:
94%
Akkor vállalnatok kell minden következményt! Hát, kitartást kívánok! Persze, Te tudod, hogy megérte-e, megéri-e.
2009. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%
2. válaszoló vagyok. Én is voltam ilyen helyzetben. Egyszerűen beleszerettem , nem tehettem róla. Mit kellett volna csinálnom? Elszalasztani? Nekem is csak egy életem van. Minden csoda három napig tart, persze lehet, hogy soha az életben nem állnak veletek szóba bizonyos személyek, de az élet megy tovább, azzal foglalkozz.
2009. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Jó a meglátásod második válaszoló, csak most egy deviáns köcsögnek tartanak engem, mert nem beszélek a családommal (ill. Ők nem beszélnek velünk) tudom, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja, csak azért szemétládának tartom magam a sógorom miatt, pedig ezt a lányt nagyon szeretem!

Tényleg nagyon!

2009. febr. 3. 22:50
 7/45 anonim ***** válasza:
91%

Igen, szemét dolog. A családoddal meg ne foglalkozz, nyilván tudtad mit vállalsz, amikor belementél.

De most egyáltalán kiről van szó? a testvéred feleségéről?

2009. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
A feleségem bátyjának a feleségéről -nem?
2009. febr. 3. 23:04
 9/45 anonim ***** válasza:
95%
feleséged is van?akkor dupla szemét vagy!gratulálok!nem volt más p..a a kornyéken?ha mindkettotoknek családja és ráadásul még gyerekek is vannak akkor meg pláne.legalább titokban csináltátok volna!
2009. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek! Nem akartam drámát, de beleszerettem, a feleségem meg megérdemli, ennél még többet is megérdemelne!
2009. febr. 4. 00:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!