Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (lent)

Most mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Azzal kezdem,hogy 16 éves lány vagyok. A napokban észrevettem,hogy az egyik tanárom(férfi) furcsán viselkedik velem..mindegy. Nem gondoltam semmi különösre de most amikor már mindenki kiment elállta az utamat és azt mondta hogy korrepetálásra lenne szükségem és hogy hétfőn délután maradjak egy órát. Amit nem igazán értek mert 5ös az átlagom kémiából.

Lehet,hogy nyomul rám? A szüleimnek nem akarok szólni és neki se mertem ellent mondani. Vélemény?


2011. jan. 21. 20:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!


Az igazságot kell mindenképpen mondani!


Ha Ő azt mondja :" Elnézést kérek Tanárúr, de nekem nincs szükségem korrepetálásra"

Ez sokkal többet ér Én úgy gondolom :)

2011. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

És esélye is sokkal kevesebb hogy baj lesz belőle.


De ez csak az Én személyes véleményem.

2011. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hát jó tanár és eddig bírtam is,csak most kissé furcsán érzem magam. Mert ha alaptalaun vádaskodom az elég gáz szitu. Úgy gondoltam,hogy kirugathat,hogy mást mond az igazgatónak vagy nemtudom. Tényleg nem akarok bunkó lenni vele de azt se akarom,hogy azt gondolja "benne vagyok a játékban" :S Nem akarok kémiából éretségizni ezért gondolom,hogy a korrepetálás csak ürügy.
2011. jan. 21. 21:32
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy minek neked korrepetálás.
2011. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz be még egy barátot, korrepetáljon kettőtöket együtt. Mondd, hogy mindig vele szoktál tanulni.
2011. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Amúgy nálunk volt egy nagyon durván szórakozott tanár az iskolában, aki négy év alatt sem volt képes egy osztályban 5-6 embernél többet megjegyezni, néha vicces dolgokat csinált, szülői fogadóórán elpanaszolta a Józsi szüleinek, hogy milyen ebadta kölkük van aki nem tanul semmit, közben a Józsi szín kitűnő volt fizikából, a tanár persze a Jancsira gondolt, összekeverte őket... szóval elméletileg még ilyen is megeshet, hogy valakivel összetéveszt, bár azért gondolom, hogyha valóban reális esély lenne erre, akkor azt sejtenéd magadtól is.
2011. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg egy osztálytársaddal, hogy maradjon benn veled. A tanárnak meg hétfőn nagy lelkesen újságold el, hogy meséltél az x-nek arról, hogy ő vállal korrepetálást, és ő is szeretne részt venni rajta, "ugye, milyen jó?". A reakciójából azonnal látni fogod, hogy mi a helyzet. Ha valóban akar tőled valamit, akkor egy pillanatra legalább el fog komorodni, sőt az se kizárt, hogy "hirtelen eszébe jut valami, amit már mondani akart, hogy mégse jó a hétfő".

De simán lehet, hogy azt látja, hogy érdekel téged a téma, ő meg szeret tanítani. Ebben az esetben örülni fog, hogy többen lesztek.


Ezzel a módszerrel nem kockáztatsz semmit, és kiderítheted, mi a helyzet anélkül, hogy bármelyikőtöket kellemetlen helyzetbe hoznád.

2011. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!