Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (lent)

Most mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Azzal kezdem,hogy 16 éves lány vagyok. A napokban észrevettem,hogy az egyik tanárom(férfi) furcsán viselkedik velem..mindegy. Nem gondoltam semmi különösre de most amikor már mindenki kiment elállta az utamat és azt mondta hogy korrepetálásra lenne szükségem és hogy hétfőn délután maradjak egy órát. Amit nem igazán értek mert 5ös az átlagom kémiából.

Lehet,hogy nyomul rám? A szüleimnek nem akarok szólni és neki se mertem ellent mondani. Vélemény?


2011. jan. 21. 20:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon jó lenne, ha szólnál a szüleidnek, vagy az ofőnek.
2011. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Bocipók ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek.

Nekünk amikor a matektanár korrepetálást tartott, akkor eleve többen voltunk és nem ötösre álltunk...

2011. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

fúj :S

a minimum hogy szólsz vagy megjàrod.. ilyen egyszerü

2011. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kerdeses, de ha elmesz a "korrepetalasra" annak tudataban,hogy nincs ra szukseged,hiszen jeles vagy belole, szerintem azt fogja hinni,hogy benne vagy a jatekban.
2011. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellett volna neki mondani,ha nem is vagy belöle gyenge minek mennél.Nem így tettél,de majd ha megint mondja mond ezt neki.Vagy csak simán ne menj el a korepetálásra vagy szólj a szüleidnek.
2011. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak nem akarom hogy kirúgják..
2011. jan. 21. 20:48
 7/27 anonim ***** válasza:
Milyen idős a tanárod?
2011. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jól értelmezed a dolgot, akkor az gáz, szólj a szüleidnek, vagy ha nem, egyedül ne maradj a tanároddal soha. Valamelyik társaddal leégy.


Amúgy középsuliban volt egy osztálytársnőm, ő beképzelt egy hasonló szitut, és később mindenféle történetekkel zargatott a csaj minket. hogy őt megerőszakolta a matek tanár, meg ilyesmi. (Fiatal és izomagy matektanár volt, bejött a csajnak, azért regélt hülyeséget róla...)

2011. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 emlya ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, a tanárnak meg mond meg hogy NEM mész, mert nincs rá szükséged, vagy azt mond hogy nincs rá időd. A fő, hogy emmiképp NE menj, mert nyomul rád!!!!!!
2011. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Bocipók ***** válasza:
100%
Sajnálatból soha nem szabad belemenni semmilyen hülye szituációba vagy kapcsolatba.
2011. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!