Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (lent)

Most mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Azzal kezdem,hogy 16 éves lány vagyok. A napokban észrevettem,hogy az egyik tanárom(férfi) furcsán viselkedik velem..mindegy. Nem gondoltam semmi különösre de most amikor már mindenki kiment elállta az utamat és azt mondta hogy korrepetálásra lenne szükségem és hogy hétfőn délután maradjak egy órát. Amit nem igazán értek mert 5ös az átlagom kémiából.

Lehet,hogy nyomul rám? A szüleimnek nem akarok szólni és neki se mertem ellent mondani. Vélemény?


2011. jan. 21. 20:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem valami öreg pedofil..csak azért..elég gáz lenne. Akkor ne menjek el?De hogy kerülöm el? És mit mondjak? Kirugathat,ha nemet mondok?
2011. jan. 21. 20:50
 12/27 anonim ***** válasza:
K***apecér! Mit képzel??? Szedesd szét az arcát! Szólj vknek nagyon gyorsan!
2011. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Bocipók ***** válasza:
100%

Először beszéld meg a szüleiddel, hogy mit gondolsz.

Aztán mondd meg a tanárnak, hogy a szüleiddel kell beszélnie, ha TÉNYLEG korrepetálni szeretne (emeltszintű érettségi felkészítő esetén tudnám csak elképzelni, hogy korrepetálásra lenne szükséged 5-ös kémijeggyel).

Ha tényleg ki akar veled kezdeni, akkor nem meri majd a szüleidet felhívni sztem.

2011. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Szerintem se menj el. Apropó, jó tanár? Vagy csak sajnálatból nem akarod, hogy kirúgják?
2011. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Kémiából szeretnél érettségizni? Akkor lehet, hogy azért, mert látja, hogy az osztállyal együtt nem fog tudni olyan színvonalra felvinni, hogy leérettségizz és ezért szeretne neked különórát. Persze akkor ezt így el is mondhatta volna, és akkor most nem gyanakodnál:S Szerintem az egyik válaszadó már leírta a jó megoldást, kicsit kiegészíteném, mondd meg a szüleidnek, hogy neked gyanús, de nem akarsz vádaskodni, majd mondd meg a tanárnak, hogy a szüleid elég szigorúak és nem engednék meg, hogy bent maradj anélkül, hogy a tanárral egyeztetnének, és legyen kedves felhívni őket. A szüleid majd kifaggatják, rákérdeznek a kémia jegyedre, muszáj lesz megmondania, hogy ötösre állsz, és akkor megint egy kör kérdezősködés.. Szerintem ez a legjobb és leg"kíméletesebb" megoldás. Vigyázz magadra!
2011. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%

Kirugathat,ha nemet mondok?

Basszus elsemerné mondani sehol,hogy mit kért valószinű családja van,majd te odamész ő szépen rádnyomul rosszabb esetben megerőszakol utána ne itt sírjál...Nem mész el...És szólsz az igazgatónak,szülőknek...Sajnos sok a naiv p*na aki odamegy az ilyen ürügyekre,utána meg sírnak...

2011. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerbusz!


Járj a dolgok végére, nagyon vigyázz, sajnos nagyon sok a "rossz" ember a világban!:S

2011. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék pár felnőttnek, nehogy bosszúból a visszautasítás miatt azt kezdje terjeszteni, hogy te üldözted őt...
2011. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmennék, de megbíznám egy barátomat, hogy bújjon el a közelben egy diktafonnal...
2011. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 emlya ***** válasza:
100%
Ha azt mondod neki hogy nem érsz rá, mert edzésre jársz, meg a kisteődra kell vigyáznod meg ilyenek nem szólhat semmit és még bunkó sem voltál.
2011. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!