Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinik! Nektek soha nem nézik...

Tinik! Nektek soha nem nézik meg a szüleitek a gépeteket?

Figyelt kérdés

Az eszem megáll, mennyi felelőtlen, szemtelen gyerek használja az oldalt. Olyanokban kérnek néha "segítséget", hogy csak na. Egészen elképesztő dolgokkal találkozni néha.

Mivel magam is szülő vagyok, és tisztában vagyok vele, mivel találkozhat a gyerek a neten, így rendszeresen átnézem az előzményeket, a lementett dolgokat, milyen oldalakat dob ki a böngésző, ha beírok egy-egy betűt.

A kitörölt előzmények-- hát az eleve bukta, akkor már ott olyasmi volt nézve, amiről nem kéne tudnunk.

Férjem is átnézi, ha épp este ő ül a gépnél.

Leszögezem, hogy két "átlagos dolgozó" szülő vagyunk, nem rendszergazda, meg hasonlók. :D


Kedves Tinik! Főleg, akik kevésbé kedvesek, és itt kérnek tippeket szökéshez, lógáshoz, puskázáshoz, ármánykodnak és kibeszélik a nemi életük.

A ti szüleitek soha nem nézik meg, mit műveltetek a számítógépen?


2011. jan. 21. 16:09
 61/102 anonim ***** válasza:
73%

Neked is megnézték a szüleid mit csináltál? Ha nem is gépen, de bárhogyan...?

Buta vagy, ha szerinted a bizalom marhaság...

Ne okoskodj, hanem ne nyomozz a gyereked után, látom nagyon bízol benne!!!! Mint írtam korábban, a neveltetéstől függ. Ha jól nevelted a fiadat, akkor nem fog felmenni olyan oldalakra, mint ez. Mert mint írtad, a fiad ezt az oldalt cikinek tartja.....

Könyörgöm! A saját gyereked érdekeljen és ne ami másokkal lesz. Lehet önzőségnek hangzik, de így van. Kívánom, hogy a fiaddal jó szoros legyen a kapcsolatod, ha kiderül, hogy átnézed a gépet, miután ő elment onnan!!!!!!!!!

Komolyan már, hogy nem lehet hatni egyes emberekre.....

2011. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


Most minek nevezzelek, ha egy egyszerű példát leírok, előtte a következő kifejezéssel "van olyan gyerek, amelyik..", te pedig levonod a következtetést, hogy magunkról beszélek.

:D


Nem érted, amit olvasol, tehát zseninek nem tudlak hívni.


Mutass itt egy olyan kamaszt, amelyik rendszeresen itt van (pláne iskola időben is) és nem "elcseszett". Csak egyet!

:)

2011. jan. 21. 17:21
 63/102 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:15


Hmmm... valamiért mégis nagyon felhúztad magad a témán, és sorra ontod az ellentmondásokat, kevered a párkapcsolatot a szülő-gyerek kapcsolattal, nyomozgatott utánad az exed, és mivel úgy látom, egészen mély, zsigeri indulatokat vált ki belőled a téma, hogy valakiről kiderült, mit csinál, nem csodálom, ha ezért kidobtad. Annak meg biztos a túlzott bizalom volt az oka, ha utánad is nyomozgatott a férfi.

:)

Ebbe ne menj bele, nagyon alul fogsz maradni.

:)

2011. jan. 21. 17:24
 64/102 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, én erre csak annyit mondok, hogy nem véletlenül nem értett veled egyet a válaszolók 99%-a.
2011. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
74%

HÁNY ÉVES VAGY?

NEKED DPROBLÉMÁD VAN SAJNOS,DE AZ NEM A GYAKORIN FOG MEGOLDÓDNI...MINDENKI HÜLYE ITT UGYE,TE MEG AZ ATYAURISTEN VAGY.

SZÁLLJÁL MAGADBA kicsit és menjél előzményeket nézegetni...

Üldözési mániásnak minek gyerek?...

2011. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
71%
De hülye vagy, kérdező. A BIZALOMról beszélt. Nem azt mondta, hogy párkapcsolat egyenlő gyerekkel való kapcsolat. Hanem két ember közti bizalom. Férj-feleség, gyerek-szülő, barát-barát, tanár-diák... érted?
2011. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
80%
Csak a félreértések elkerülése végett, az a 76%-os, aki épp az előbb hülyézett le, nem én voltam :)
2011. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem te maradtál alul, mert ha három egyetértő hozzászóló volt akkor sokat mondok,a többi leírta a frankót neked,de nem jutott el a tudatodig.

Fáj a igaság,hogy nem bologattunk neked ugye?

tudod mit dugd a fejed a homokba továbbra is...

2011. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
76%
76 os köszi neked igen a bizalomról beszéltem alapban,látom te megértetted a lényeget...
2011. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 A kérdező kommentje:

Ti jöttök azzal, hogy a feltétlen BIZALOM.

Akkor miért itt kérdeztek meg vadidegeneket (akiknek a fele direkt hülyeséget ír, vagy rossz tanácsot ad, illetve csak kötözködni jár ide), mint otthon megkérdezitek a szüleitektől?

Akkor hogy is van ez?

Milyen bizalomról kuruttyoltok?


Nem vagyok naiva, tudom, hogy nem fogok mindent 100%-ban tudni a gyerekről, mert lesznek titkai. Ezzel nincs is semmi gond.

A bizalomról: tudja, hogy szórópróba szerűen bele-belenézünk a gépbe, nem titok. Ennek annyi az oka, hogy ezt akkor is tudja, amikor használja, így talán nem fog olyasmit elkövetni, amit később szégyellni fog.


A tanár is tudja, hogy mindenki nagyon okos, bízik a diákban, hogy minden nap tanul, a köcsögebbje ennek ellenére írat egy-egy röpdogát, amin fura módon pár emberke mindig befásít.


Mindegy, nem bonyolítom a dolgot ilyen nehéz szóképekkel, a többség szellemi színvonalát nem üti meg. :D


Egyébként örömmel látom, hányan felháborodtatok a gondolatra, hogy netán egyszer valaki megnézi, milyen életet éltek a neten, és talán elgondolkoztatok, hogy biza, annak is lehet következménye.


Ugyanis erről is szól a dolog.

A többség azt hiszi, a neten bárkinek, bármikor, bármit leírhat, nincs arca, nincs ott, tehát nincs következménye.

De, van.

Esetenként akár hatóság is felelősségre vonhat egyeseket olyan dolgokért, amik szerinte meg se történtek, csak a neten.


De itt abbahagyom, mert ez már intellektuálisan annyira igénybe fog venni pár embert, hogy kénytelen lesz két napig aludni.

:D

2011. jan. 21. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!