Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinik! Nektek soha nem nézik...

Tinik! Nektek soha nem nézik meg a szüleitek a gépeteket?

Figyelt kérdés

Az eszem megáll, mennyi felelőtlen, szemtelen gyerek használja az oldalt. Olyanokban kérnek néha "segítséget", hogy csak na. Egészen elképesztő dolgokkal találkozni néha.

Mivel magam is szülő vagyok, és tisztában vagyok vele, mivel találkozhat a gyerek a neten, így rendszeresen átnézem az előzményeket, a lementett dolgokat, milyen oldalakat dob ki a böngésző, ha beírok egy-egy betűt.

A kitörölt előzmények-- hát az eleve bukta, akkor már ott olyasmi volt nézve, amiről nem kéne tudnunk.

Férjem is átnézi, ha épp este ő ül a gépnél.

Leszögezem, hogy két "átlagos dolgozó" szülő vagyunk, nem rendszergazda, meg hasonlók. :D


Kedves Tinik! Főleg, akik kevésbé kedvesek, és itt kérnek tippeket szökéshez, lógáshoz, puskázáshoz, ármánykodnak és kibeszélik a nemi életük.

A ti szüleitek soha nem nézik meg, mit műveltetek a számítógépen?


2011. jan. 21. 16:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim válasza:
100%

Hááát.. Kedves kérdező,ahogy látom néhány embertől jól megkaptad a magadét..


Én ehhez az egészhez csak egy valamit akarok hozzáfűzni:ha ezt továbbra is így folytatod,nem hinném,hogy a fiad/lányod bármit is majd elfog neked mondani,sőt ezzel azt éred el,hogy mindig csak titkolózni fognak előtted...



Egy 16éves lány..

2011. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim nem tudják kezelni a gépet, azt se tudják, hogy kell bekapcsolni. Szóval nem :D:D

Persze hozzáteszem, nekem nincs is titkolni valóm...na jó, azért ha a szüleim tudnának gépezni és visszanéznék, mit csinálok, én sem örülnék, mert mondjuk mi van, ha facebookon megtalálják az üzeneteimet, amit barátnőmnek írtam? Mert néha bnőmmel ott is megbeszéljük, hogy újabban kinek melyik srác tetszik, ilyenek :D Én meg ezeket nem óhajtom megbeszélni pont a szüleimmel... De úgy egyébként nekem nincs semmi, amiért szégyenkeznem kéne (:

15l

2012. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!