Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha 14,15,16 évesen...

Mit tennél ha 14,15,16 évesen teherbe esnél?

Figyelt kérdés
Teherbe esnél, úgy hogy a szüleid nem tudják hogy már nem vagy szűz. Mit tennél? Szüleidnek hogy adnád elő?
2011. jan. 20. 18:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
66%

NOs, semmiképp sem tartanám meg. Azt nem mondom, hogy örökbe adnám, mert akkor egy életre furdalna a lelkiismeret, no meg a gyereket is, amikor rájön, hogy neki van anyukája valahol a világban, és ő eldobta magától.

Tehát elvetetném. Mindig is úgy gondoltam, hogy ha tudom, hogy egy gyereknek nem lenne jó valamilyen élet (mint pélául egy szintén gyerek anyuka, kilátástalan élet), akkor semmilyen élete ne legyen. És ezzel a gyereknek teszünk a legjobbat, még ha csúnyán is hangzik. Borzalmas, hogyan élnek ezek a fiatal anyák: otthonokban, egy agresszív férfival, vagy az utcán.

Ráadásul gyerekkel férjet is nehéz lenne találni: ki venne el egy 20 éves nőt egy 4 éves gyerekkel?

2011. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
81%

Teherbe estem. Nagyon kétségbeestem, és a lehető legrosszabbat választottam, nem mondtam el.

Nem akartam elvetetni (az apja azt tanácsolta, ő is megijedt). Mikor anyukám megtudta, a körülményekhez képest nagyon nyugodt volt. Akkor volt még 3-4 hét a szülésig. Megkérdezte, hogy mit szeretnék, örökbe tudnám-e adni. Nem tudtam.

Egy darabig győzködött, de ráébredt, hogy ő sem akarná.

Már 4 éves elmúlt, gyönyörű, okos nagyfiú, és mindenki imádja. Az apukájával összeházasodtunk, és a gyerkőc születésétől külön élünk (szerencsénk, hogy megtehettük, ez nagyon sokaknak nem adatik meg).

Ő a szemük fénye, kiegyensúlyozott, boldog gyerek, és mindenki, aki ismer belátja, hogy megbirkózunk a feladattal (orvos, védőnő, családtagok, barátok, de még az ismeretlenek is, ha megnézik a képeinket).

Mindemellett ha valaki hasonló helyzetbe kerül, csak azt tanácsolhatom, hogy bízzatok a szüleitekben. Szeretnek titeket, és mérgesek lesznek (teljesen jogosan), de amint lenyugszanak a kedélyek, mellétek állnak. Mert szülők. És akárhogy viselkedik is egy szülő a hétköznapok mókuskerekében, a gyermeke az első!

2011. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, és hogy nem vették észre? Azt hitték hogy lenyeltél egy görögdinnyét?
2011. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
74%

Erre a mai napig senki sem tudja a választ.

Nem vették észre sem ők, sem a tanáraim, osztálytársaim, barátaim.

Valószínűleg az agy műve, csodás egy szerkezet és képes majdnem bármire:)

Annyira nem akartam, hogy észrevegyék, hogy nem látszott. Sosem voltam mondjuk vékony, és a terhesség alatt végig fogytam (nem direkt, ugyanúgy ettem, mint korábban).

20:05-ös

2011. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
69%

14-16 évesen ezen nem gondolkodtam mert NEM ÉLTEM szexuális életet gyerek-fejjel...

De valószínűleg teljesen magamba zuhantam volna és teljesen csalódtam volna saját magamban az elveimben...az fájt volna a legjobban, hogy a szüleimnek is csalódást okoztam volna...


szerintem egy 14-16 évesnek nem szabadna megforduljon ez a kérdés a fejében, mert 14-16 évesen szerintem nincsen olyan kapcsolat, ahol a felek valóban áttudnák érezni a szexualitás jelentőségét egészében, úgy ahogy illik...

Persze d.gni lehet ekkora korban is, de az más...nyilván aki ezt csinálja ennyi idősen, vessen magára...:-S

2011. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti...napi szinten lehet hallani olyan esetekről, ahol sokszor 15-16 éves lányok, sokszor 30 éves nők szülnek wc-ben, hasonló helyeken (sok esetben meg is hal a gyerek, mert megölik, otthagyják), és 9 hónapig a kutya nem vette észre a terhességet, én sem értettem sosem, még egy elég távoli ismerős családdal is megesett ilyen (a mamám volt szomszédjáék) a lány a fürdőben szült meg, tök csendben, a gyereksírásra keltek fel a szülők, én sem tudom megérteni, anyukám amikor az öcsémmel terhes volt, aki 5 kilós gyerek lett, hatalmas volt, egyszerűen hihetetlennek tűnik, de hát biztos van ilyen eset, már arról is hallottam, hogy volt aki olyan kövér volt (amerika), hogy hasfájással ment be a kórházba, és másnapra gyerek lett, a menses nem tűnt fel, hogy nincs, kövéreknél sokszor rendszertelen.
2011. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem éltem ennyi idősen szexuális életet, 18. szülinapom előtt 1 héttel vesztettem el a szüzességem, de ha ennyi idősen teherbe estem volna, tuti mentem volna abortuszra. Nagy kicseszés, de az is, ha megtartod és nem tudod felnevelni.
2011. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
74%

Ha terhes lettem volna tizenévesen, biztosan elmondom otthon, és elmegyek a dokihoz.


20/L

2011. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Húzós
2011. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
69%
13-14-15-16-17 évesen nem kell nem életet élni és kész, 19 évesen vesztettem el a szüzességem a vőlegényemmel, 21 éves vagyok és 26 hetes terhes és nagyon várom már ,abortusz ellenes vagyok, és ennyi idősen nem vagyok már gyerek, vállalom a felelősséget a tetteimért
2011. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!