Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha el akarnál tűnni pár...

Ha el akarnál tűnni pár napra, hová mennél?

Figyelt kérdés
Mondjuk nincs rokonod, sem barátod, aki éppen befogadna, mert nincs rá lehetőségük. Téged otthon mindig bántanak, megvernek, verbálisan is terrorizálnak, de fiatalkorú vagy, így nem költözhetsz el. Mit tennél? Hova mennél? Tudod, hogy a szüleid visszafogadnának, de pár napot nélkülük akarsz eltölteni, hogy eldönthesd, mi lenne a legjobb.
2011. jan. 20. 11:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én kissé antiszoc vagyok...

Most vettem egy telket a világ végén (Pest megye, hegyen, erdőben, legközelebbi szomszéd 800m-re...) van rajta egy kis ház, na én oda mennék... ott senki soha nem találna meg :)

2011. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

:D

13.45 lennék.

Azért k.váz le az anyád, mert most sem tanulsz, ehelyett csak a fiúzáson jár az eszed, lopsz az anyádtól, csavarogsz, képes lennél Pestig szökni, hogy büntesd őket, akármekkora bajba kerülsz, de arra nem vagy hajlandó, hogy összekapd magad a suliban, és otthon meghúzd magad, hátha nem lesz veszekedés.

Gondolom, otthon is ez stílus a divat, akkor kölcsönösen megy az adok-kapok, te se Édesanyámnak szólítod, és el se hagyta még a szád a kérem szépen- köszönöm szépen.


Akkora marha nagy az öntudatod, hát ne menj haza.

Ez a dedóban is ciki: addig toporzékolni, amíg megkapod amit akarsz és úgy alakul minden, ahogy neked tetszik.


:D


Egyébként annyira csicska vagyok, hogy engem pl. szeretnek, és dicsérni szoktak.

Egyetemen tanulok, és nem kellett soha "elmennem gondolkodni" a félévi bizonyítvány osztás környékén.


:D


A barátom is imádják. Az ő szülei meg engem. Nem sokára összeköltözünk.


Hát igazad van... ki is vagyok én hozzád képest?

2011. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett kitörölve a 13:45-ös válasz egyébként? Pedig még zöld kezet is nyomtam rá...talán kérted, hogy töröljék ki? Fáj az igazság? Gondolkozz el, ki a csicska és utána illess ilyen jelzőkkel egy számodra idegen embert!
2011. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Egy számomra idegen ember illethet engem ilyen szavakkal?:) Mert szerintem ez is adok-kapok játék. És én visszaadom amit kapok.
2011. jan. 20. 14:31
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy mit érzel, én is voltam kamasz lány. De rá kellene jönnöd, hogy ez nem célravezető viselkedés, nem véletlen, hogy azt mondja neked/ rólad az édesanyád, amit. Menj el futni, tornázni, mozogni, add ki a gőzt, holnap meg menj be a suliba és kérdezd meg a tanárokat, hogy hogyan lehetne javítani (szinte biztos vagyok benne, hogy rossz lett a félévi...). Most meg kapcsold ki a gépet és mosogass el vagy csinálj meg valami házimunkát, hogy mire hazaér anya, ne egy duzzogó kamasz fogadja. Anno én is el akartam otthonról szökni, aztán mégis maradtam és nem bántam meg. Akkor szar volt otthon, de mikor látták otthon, hogy igyekszem, totál békén hagytak. Azt pedig NEM HISZEM EL, hogy az édesanyád akkor is szidni fog, ha jó lesz a bizid + naponta besegítesz az otthoni dolgokba.
2011. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hívd a gyámügyet vagy szólj az ofőnek, ha nyomós okod van rá, ha tényleg gyakran vernek. Az ott dolgozók sem hülyék, le fogják venni, ha kamuzol. Nem te vagy az első, aki hisztizik, ezt ők is látni fogják, Te meg csak marhára le fogod égetni magad! Ugyanez érvényes a szökésre is, kerestetni fognak, égsz egy hatalmasat a hatóságok előtt, anyád meg ezután JOGOSAN fog elverni.
2011. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

13.45

:D

Csak azért is.

Én jól szórakozom rajtad. Nekem mindegy, hogy viszed a bőröd a vásárra.


Arra meg még nem válaszoltál, ha reggeltől egész idáig itt ültél a GYK-n, akkor mikor tanulsz?

Nem csodálom, ha buktál fél évkor, ahhoz tanulni is kéne, és ha megbuksz, ne csodáld, ha kapsz az anyádtól. Meg nem enged pasizni.

Jajj, te szegény...

:D


Majd meglátjuk, ki lesz a csicska, mikor a pénztárban húzogatod az árukat vagy takarítod a WC-ket.

:D

2011. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!